Yardım Edin.!!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaanskaans
    kaans
    kaans's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar bir sorunum var.

Bir kız var kızla çıkıyorum ama kız akşamları aşkım canım bebeğim sabah oluyor sanki yabancı gibi davranıyor dışarıda bende böyle davranmasından dolayı ne elini tutabiliyorum nede sarılabiliyorum birde babam görür korkusu var kızda deli oluyorum bugün doğum günüydü ona bir gül gönderdim nasıl bir tepki verdi bilmiyorum ama ben üstüme düşeni yapıyorum.

Yardım edin ne yapmalıyım ki kız bana sıcak davransın ..

Software Developer
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MIKE-TYSON
    MIKE-TYSON's avatar
    Erkek
    bunu gidip kızla kendin konuşmalısın en açık bir şekilde.kzı senle oynuyor olabilri veya sarhoş oluyorda olabilir .yani kısaca gidip kızla konuş açık açık...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaanskaans
    kaans
    kaans's avatar
    Erkek
    Bazen öyle bir sinir oluyorum ki kızın benimle oynadığını düşünüyorum acaba benmi çok hevesli görünüyorum?
    Bayan üyelerimize soruyorum sizce kadının doğası gereği bunları yapması normalmi? bence değil ama yinede seviyoruz ..

Software Developer
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gvzmucize
    gvzmucize's avatar
    Dişi
    bence değil we kız senle oynuyor birisi seviyorsa gerçekten böyle davranmaz seviyorsa seviyordur sevmiyorsa oynuyordur başka açıklaması yoq

aşk bakmakla başlasaydı öküz trene aşık olurdu:)))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BoulevardBou
    BoulevardBou's avatar
    Erkek
    Hocam bak gözlerine sor beni sewiormusun die anca o zaman anlarsin gercekten sewiomu eger gercekten sewiosa konusur sorunlarinizi halledersiniz!

Herşey birşeye karşı koyduğu için yaşar,ben herşeyin karşı koyduğu şeyim....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netsonic
    netsonic's avatar
    Erkek
    Asla beni seviyormusun diye sorma büyük hata edersin bu gibi bi durumda...

Kızın daha da götü kalkar sana çelişkili pis bi cevap verir sorduğunla kalırsın...

Kararlı davran kıza fazla yağ çekme bu aralar gül almak falan gibi azcık sen de onun gibi davran...Çevrende güzel bi kız arkadasın varsa sevgilinin yanında o kıza soyle sana cok samimi davransın...Bak o zaman gör sewgilin bidaha oyle tribe girebiliyo mu?

Ne bilim azcık umursamaz ve zikici davranıslarda bulun...(Oyle dediysek de osmanlı tokadı atma sakın

..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netsonic
    netsonic's avatar
    Erkek
    veya bunlarla uğraşamam diyosan açık açık git ciddi biçimde konuş...Ama 2 türlü sonuca da hazırlıklı ol

..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yalan
    Yalan's avatar
    Erkek
    evet arkadaşım. durumun hem zor hem kolay. ben de birçok defa benzeri durumda kaldım... benim sana söyleyeceğim tek şey : KAÇ KAÇ KAÇ... çünkü gönül kaçanı kovalar ki hele bu bahsettiğimiz gönül kadın gönlü ise......

Kış güneşi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BoulevardBou
    BoulevardBou's avatar
    Erkek
    arkadaslarin dedikleride doru, aklina hangisi yatarsa onu dene

Herşey birşeye karşı koyduğu için yaşar,ben herşeyin karşı koyduğu şeyim....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tazzy
    tazzy's avatar
    Dişi
    Belki de babası değil bir başkasının görmesinden korkuyor olabilir bir ark.ım vardı akşam görüşürlerdi bebeğim fln gündüz ortalık bi yere gittilermi bahaneler atar çocuğa ark. gibi davranırdı çünkü bi tane daha vardı..! tabi senin sevgilini bilemem belki de kızın gerçekten korkuları vardır ama bir aşkım lafı zormu? bunun gecesi gündüzü olmaz AŞK AŞKTIR...
    NOT : Kendini bol bol çek bu kızlar canım dedikçe değer anlamaz (sana aşırı bir aşkı yoksa tabi) ama bak nasıl olsada olur olmasada muhabbetini görünce dize gelir boynuna atlarlar (İstisnalar kaideyi bozmaz)

Tüm genellemeler YANLIŞTIR!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aacemmi
    aacemmi's avatar
    Erkek
    arkadaş buna benzer bi durum benim de başıma gelmişti kızların böyle onursuzu var beni boynuzlamaya kalkmış yeni herif görmesin diye böyle yapıyomuş. dikkat et fazla üstüne düşme istediğini de yaptır ona unutma seni seviyorsa ana baba vız gelir ama başkası varsa sen ona vız gelirsin

Yol uzun olabilir. Önemli olan yolun neresinde olduğumuzdur
Toplam Hit: 1821 Toplam Mesaj: 11