folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Yardım Lazım..DEEP FREEZE Programını Kaldırmak İçin

Yardım Lazım..DEEP FREEZE Programını Kaldırmak İçin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

http://chnnmdpfrz.sitemynet.com/dfadmin5.rar bu dosyayı indiriyorsun. C:\program files\faronics\Deep Freeze klasörünün içine atıyorsun.

Ctrl+Alt+Shift+F6 ya basıyor ve pencereyi acıyorsun.

Pencerenin köşesinde Otp Token die bi numara var onu alıyorsun.

DfAdmin5'i acıyorsun ve One Time Passwordu tıklıyorsun...

Aldığın numarayı oraya yapıştırıo yeni şifreyi generate edior ve şifreni alıyorsun...

Sonrada gelip yüce renegadealien'a teşekkür ediorsun :P(abarttımmı ne :P)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErsiNnn
    ErsiNnn's avatar
    Erkek
    DeepFreeze 5.30 dahil bütün sürümlerinde pasif hale getirdikten sonra tekrar setupını çalıştırırsan unistal olayı aktive olur.

LAN NERDESİN?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    yapcagın sift tusuna basarak alt menudeki deep freeze tıkla sifresi isteyecek kadlır de okadar ingilizcen vardır kudugna gore kaldırada bilrisn

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lamerdostu
    lamerdostu's avatar
    Erkek
    Evet Sayın LordKain bunu yapabilmen mümkün. Nasıl mı ? Eğer Şanslı isen cafe sahibinin cafeye kurduğu deep freeze evolution versiyondur. Yani 60 gün sonra kendini deaktif eden bir program. Sen de 30 günü beklemeden biostan tarihi 60 gün ileri al ve bu baş belası deep freeze den kurtul :)

Posted by LamerDostu
Toplam Hit: 13480 Toplam Mesaj: 25