folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder Yardım Lenova S90 Hücre Mesajı Sorunu

Yardım Lenova S90 Hücre Mesajı Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    meander
    meander's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar lenova s90 telefonumda avea hat var ikigün öncesine kadar hiçbir şey yokken şimdi 5dk da bir hücre yayın mesajı geliyor. Telefondan mesajları kapatamadım avea bayisine gittim  avea sisteminden kaynaklanıyor müşteri hizmetlerini arayın dediler aradık hücre mesaj ayarlarından cb mesajı kapatın dediler menüde öyle bir halt yok. Ve halen zırt pırt mesaj geliyor bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

saygılar...

imza meander
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Mesajlara gir oradan ayarlara bak hocam.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plusmira
    plusmira's avatar
    Erkek

Bende lenovo kullanıcısıyım kanal 50 den surekli konum mesajı geliyordu mesajlara gir mesaj ayarlarına gel hücre yayını olması lazım oradan kanal 50 üzerinde tik varsa kaldır bendeki model farklı ama sorun aynıydı bu sekilde çözdüm

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    meander
    meander's avatar
    Erkek
    plusmira bunu yazdı

Bende lenovo kullanıcısıyım kanal 50 den surekli konum mesajı geliyordu mesajlara gir mesaj ayarlarına gel hücre yayını olması lazım oradan kanal 50 üzerinde tik varsa kaldır bendeki model farklı ama sorun aynıydı bu sekilde çözdüm

hem kanal 50 hem de 60 taki tıkları kaldırdım hocam teşekkürler

imza meander
Toplam Hit: 1521 Toplam Mesaj: 4
lenova s90