Yardım!Lütfen

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gursoyzz
    Gursoyzz's avatar
    Erkek
    ya bkın emin olun şu bnm açtıım topicte konuşnlarn hpsinden dha fzla blgie sahp olduum açık.istien olrsa weriim msn'imi gelsnn neler yptıımı şööle bi gösteriim.ben mail hackin ööle artk trojan,fake fln,...vs bunlrla olmadıını bldiim içn buraya yazdmm.blki şifre thmini fln yapar mllet die.önemli bi maildi çnkü.ayrıca maili çalan kşide boş deildrr hrlde trojan,fake fln yiicek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gursoyzz
    Gursoyzz's avatar
    Erkek
    ayrıca formlarda o kdr gerksizz şeylerr açılıoki bnm şu açtıım ynlarında hiç kalrr.eer ii niytli olsydınzz maili gri alırdk weya almazdkk ama bi sonç elde ederdk soora konuyu silrdi adminler.soora bi işinzz düştüünde yardm bkliosunzz mlletten.eee mllette babasınn hayrınamı yardmm etcekk.herkss karşılklı bişyler ypıcakki paylaşmm ortamı olsnn.nyse yne boşa sölüormm gbi.ynede arada ii niytli kişilrde çkıo(selpak) onlara tşk. ediormm.htta ii nyetli olmaynlara da ediormm bişy dha öörendmm
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jezreel
    jezreel's avatar
    Erkek
    1- Yazdığın mesajların üst köşesinde "Düzenle" yazıyor tıklayarak mesajını düzenleyebilirsin ve böylece ard arda 3 mesaj atmana gerek kalmaz
    2- Forumda "yardım pls... allah rızası için yardım.... şu maili hacerleyin..." gibi topicler açmak yasaktır
    3- Polemiklerinizi özel mesajdan yada msn aracılığı ile halledin forumu gereksiz yere doldurmayın

not: yazarken adam gibi, anlaşılır derecede yazarsanız insanların sizin mesajlarınızı anlaması daha rahat olacaktır

gaipten görüntüler
Toplam Hit: 14005 Toplam Mesaj: 44