folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Yarın Ölüceğinizi Bilseniz Ne Yaparsınız!!!

Yarın Ölüceğinizi Bilseniz Ne Yaparsınız!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    GrayWolf bunu yazdý:

Musket bunu yazdý:

grey wolf cinsiyetini yanlis isaretlemissin snrm :)

Yok lee vallaha kizim dönek felan sanmayin :d

yok dop uye yaziodu da ben alinti yaptigim da : )

ayrica ne kadar ozellikli kiz uyelerimiz var ya ben hangi kiz arkima vatan millet onemli desem aayyy kirrooo yoksaa ulkucu musun boole kurt da yapiosundur sen haha fln yapiolar :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Aytek bunu yazdı:

yarın öleceğimi bilsem hayatta yapmaktan keyif aldığım şeyleri(ki bunlar çok az şeyler) yapardım.yarına kadar 5 paket sigara bitirirdim sürekli bira içerdim.en sevdiğim yemekleri yerdim seks yapardım hiç denemememe rağmen uyuşturucu kullanırdım,keyif alırdım.sonrada beklerdim ölümü.napalım başka.

1- aytek yazinca boolem HolyOne i cagristirdin :)

2- yaf topu topu 1 gun a.q. nasi iccen 5 paket ? ben gun boyu sigara ictigim gunleri hatirliyorum ( yapacak bi zikim yoktu ) 3 paket bitti a.q. nerene icecen ? cigerin yetmez... ayrica nasi yapacan sexi nasi yiyecen sevdigin yemeyi ? o kdr bira icince sarhos olup sizardin bi zikim yapamadan nallari dikerdin : )

ben dedim yine diorm HASSIKTIR a.q. derdim :) soora da sigarami yakar dunyanin a.q. diip tahribat.com a girip abi ben oluyomusum derdim :) soora annemleri arardim anne seni seviyorum derdim... fln fln... soora da 1 uyku hapi alir uyurdum ( cinim ya ) hani Allah' in sevdigi kulu uyurken olurmus :)

boolece Allah'in sevdigi kulu olurdum giderayak D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    skime bile taqmam olsem keske a.q
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CoLLeGe
    CoLLeGe's avatar
    Erkek
    hicbisey bunu yazdı:

CoLLeGe bunu yazdı:

bugün intihar ederim...

ama ama ama bu benim lafımGöz Kırpan evt bugün intihar ederimki kader diye bişeyin olmadığını bunun kırılabileceğini ispatlayabileyim

güSeL kaRdeşim bu Senin LafınSa neRdeee???¿¿¿  nese ya ben payLaşmayı seweRim ikimizin oLSun...  ama patenti haLa bende biLgine SunaRım ...... ehuehuehuehue!!!!!

nothing personaL
Toplam Hit: 13453 Toplam Mesaj: 55