folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Yaşadığınızı Hissediyor Musunuz?

Yaşadığınızı Hissediyor Musunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı
    PEAK bunu yazdı

Uyusam yeter ya gerisi bir sekilde cebellesirim ama uyumam lazim kafa durmuyor bana hizmet etmiyor beynim nasil isterse oyle calisiyor 

isime yaramicak canimi sıkcak her seyi düşünüyor uyuyunca kabus gormezsen sabaha kadar rahatsin ya lan sabah 6 da kalkcam uyu iste bea

uykum var uyuyamıyorum uyuyamıyorum yeter bıktım kendimden harbiden lan uyusana iste uyu lan uyuuu 

yine psikiyatri yollari gözüktü bana 

Uykusuzluğun en temel problemi kendin için yaşayamamış olmaktır. O gün kendin için bişey yapamamışsındır. Huzursuzsundur ve tüm o problemler , olaylar , hayaller kafanda döner durur , stress stress... Ve tabi çatışma... 

Sabah 6da kalkıyorsam gece 3te bi kere uyanıyorum. 4te bi kere uyanıyorum. 5te bi kere uyanıyorum. Garip huzursuz , haftasonu olduğunda mışıl mışıl.... 

aynen hocam malesef ki baştan sona haklısın

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

bekar olsam sürekli arkadaşlarımla gezer tozarım :)

bu da tatmin etmiyorsa hobi bulmak lazım. Kimi araba hastasıdır, kimi futbol, kimi dağ bayır gezer, kimi pubg oynar. Bulursun bir şey yani. Bulamıyorsan depresyon başlangıcıdır o işin doktorluk demektir.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    kuytul bunu yazdı

bekar olsam sürekli arkadaşlarımla gezer tozarım :)

bu da tatmin etmiyorsa hobi bulmak lazım. Kimi araba hastasıdır, kimi futbol, kimi dağ bayır gezer, kimi pubg oynar. Bulursun bir şey yani. Bulamıyorsan depresyon başlangıcıdır o işin doktorluk demektir.

Sen yaşadığını hissediyor ve mutlu musun ?

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Konuyu açtığından beri düşünüyorum. 

Ne yazacağımı bilemiyorum . 

Şunu yazayımda  kurtulayım bu konudan. 

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Arkadaşlar nasıl olsa bir gün ölmeyecekmiyiz, merak etmeyin, sabah erkenden kalk ve sikimsonik bir sürü işe koştur meseleleri bir gün noktalanacak, Dünya komple senin olsa bile fayda vermeyecek, Kafaya takmak yerine anı yaşamaya bakmalısınız, o anın içini güzel duygularla doldurmaya bakmalısınız, bu yaşamınıza lezzet katacaktır, etrafınızdaki insanlardan güzel sözler duymak istiyorsanız, sizde bir çok güzel sözler söylemelisiniz, bu geri dönüşü olan bir şeydir, ve bu sizi mutlu edecektir. Basit bir canlı gibi düşünmek rahatlatır insanı. Varlık ve yokluk orantısı ile beyninizi yormamalısınız, başkasının sahip olduğu sizi üzmemeli, gününüzü nasıl mutlu geçirdiğiniz odak noktanız olmalıdır. Böylece yaşadığınızı anlarsınız.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slasher
    slasher's avatar
    Dişi
    EmiRReiS bunu yazdı

Geçtiğimiz günlerde bir söz okudum, tam olarak beni ve benim gibi milyonlarca insanı anlattığını düşünüyorum; "İnsanları sadece sigara , alkol mahvetmez 12 saat çalışmak , düşük maaş , borç ve bunların stresi de mahveder"

İş saatlerinin fazla olması, büyük şehirlerin trafik ve stresi, ülkedeki siyasi ve ekonomik sorunların etkilemesi vs insanı bok gibi yapıyor.

Bazen hayat için bitsede gitsek modundayım.

deme öyle. Yaşanılacak güzel günler vardır, vardır Tanrının da bizler için bir planı ;)

her hakkı saklıdır.
Toplam Hit: 8451 Toplam Mesaj: 87
haftasonu planları mutlu olmak yaşamak