Yat Kiralama Sitesi Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liarhack
    Liarhack's avatar
    Erkek

Selamlar.

Uzun zamandır böyle bir proje düşünüyorum. Çevrem dolayısıyla bebek marinada, rumelide filan birçok yat sahibi kaptan vs arkadaşım var. Bunu durumuda ticari olarak değerlendirmek istiyorum. Bir yat kiralama sitesi kurmayı planlıyorum istanbul merkezli olacak ve multi dil seçeneği olmazsa olmazım. Rekabet alanında Adwords, sosyal medya reklam vs ne var ne yok bütün imkanları kullanmayı düşünüyorum. Kendim wordpress ile yapabilirim ancak farklı işlerimden dolayı çok fazla zaman ayıramayacağım için full paket teslim gibi bir şey düşünüyorum, r10da vs eticaret sitelerinde konu açmadan önce müridlere sorayım dedim. 

Sadede gelelim, bu işi yaparım diyen üşenmeyen birileri varsa pm den yazabilir detayları azçok açıklarım, zaten çok sofistike özellikler yok, bildiğimiz rental sistemler. Ayrıca, isim önerlerinize açığım. 

www.tithack.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

hocam özel gün organizasyonu yap :D

al bi drone belli gün ve saatte randevulu olarak hafif bir atıştırmalık hafif içecek 3-4dk lık instada paylaşımlık video ve 8-10 fotoğraf.

ortama göre konsept para kırarsın.

özür dilemeden tut hamilelik haberi cinsiyet haberi falan ooo ne paralar dönüyor.

az biraz bütçem oldu mu ve tanıdık oldu mu direkt bu işe gireceğim :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

gavurların 50 senedir yaptığı iş ama Türkiyede çok olmayan şöyle bir sistem var

sen bir tur düzenliyorsun belli bir rotasyonda

örnek veriyorum rotayı kendin belirle tabi

bodrum marmaris kaş 

7 kişi 5 gün kişi başk 10.000 tl

şimdi böyle bu tarz tekne büyüklüğüne göre kişi sayısı vs değişiyor insanlar hem başkaları ile tanışmak hemde rota için geliyor ve normalde 5 günlüğü 50.000 tl ise teknenin sana 100.000 tl kazandırıyor çünkü ücreti kişi sayısına bölerlerken fiyatı arttırıyorsun

bu sistemi AB ülkeleri multi lokasyon yapıyor

örnek yunanistan atinadan kalktor hırvatistana kadae gidiyor tekne sonra ordan farklı bir ekip ve lokasyon ile dönüş yapıyorlar

tabi sırf bu organizasyon için ayrı planlama ve iş gücü lazım

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liarhack
    Liarhack's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

hocam özel gün organizasyonu yap :D

al bi drone belli gün ve saatte randevulu olarak hafif bir atıştırmalık hafif içecek 3-4dk lık instada paylaşımlık video ve 8-10 fotoğraf.

ortama göre konsept para kırarsın.

özür dilemeden tut hamilelik haberi cinsiyet haberi falan ooo ne paralar dönüyor.

az biraz bütçem oldu mu ve tanıdık oldu mu direkt bu işe gireceğim :)

Valla aklımda birçok şey var ama ilk etapta basit şekilde ilerleyeceğim beklediğim etkiyi görürsem daha fazla mesai harcarım :)

PanxeR bunu yazdı

gavurların 50 senedir yaptığı iş ama Türkiyede çok olmayan şöyle bir sistem var

sen bir tur düzenliyorsun belli bir rotasyonda

örnek veriyorum rotayı kendin belirle tabi

bodrum marmaris kaş 

7 kişi 5 gün kişi başk 10.000 tl

şimdi böyle bu tarz tekne büyüklüğüne göre kişi sayısı vs değişiyor insanlar hem başkaları ile tanışmak hemde rota için geliyor ve normalde 5 günlüğü 50.000 tl ise teknenin sana 100.000 tl kazandırıyor çünkü ücreti kişi sayısına bölerlerken fiyatı arttırıyorsun

bu sistemi AB ülkeleri multi lokasyon yapıyor

örnek yunanistan atinadan kalktor hırvatistana kadae gidiyor tekne sonra ordan farklı bir ekip ve lokasyon ile dönüş yapıyorlar

tabi sırf bu organizasyon için ayrı planlama ve iş gücü lazım

Bu olay benimde uzun süredir dikkatimi çekiyor. Bayağı kapsamlı bir şeyler lazım buna to do ya ekledim. İstediğim etkiyi alırsam hedefi büyütürüm :)

www.tithack.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gremlin
    gremlin's avatar
    Erkek

Hocam ben eşimle birlikte bu işi yapıyorum. Bu iş web sitesinden bu şekilde yürümüyor. En önemli sıkıntı müsaitlik. Özellikle yaz dönemi.

Biz ağırlıklı olarak rus, kazakistan pazarı çalışıyoruz. 

Bu iş en iyi instagramdan olur. 

Birkaç girişim biliyorum web üzerinden bunu yapmak isteyen. Bi türlü tam beceremediler.

Toplamda şuan 45 yat ile iyi çalışıyoruz. Fakat bizimle çalışacak kaptanlara bazı şartlarımız oluyor. Uymayan ile çalışmıyoruz. 

2-3 rezervasyonda patlarsan emeklerin çöp olur gider. internette adın kötüye döner. bu sefer harcadığın para ile kalırsın.

*Ben türklere asla yat kiralamıyorum. 

*müşterilere numara veren yat ile birdaha hiçbir şekilde çalışmıyorum.

*Yatta bir arıza durumu vs olduğunda tura yetişemeyeceği durumlarda önceden haber vermeyen kaptanla çalışmıyorum.

*Arıza durumu veya başka bir sebepten dolayı yat gelemeyecekse, onun yerine bana aynı kalite veya daha üst yatı gönderemeyenle çalışmıyorum.

Daha bir sürü şey var. Ruslar sadık müşteridir. Ön ödeme yapar. Pazarlık yapmaz. Hatta başka yerde yarı fiyata yat versen senden almaz. Ama vaat ettiklerini sen yapamazsan canını okur. 

Avrupa pazarı da çalışıyoruz. Onlarda verilen sözü görmek istiyor aynı şekilde. Yoksa kayıp çok olur.

imza.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    gremlin bunu yazdı

Hocam ben eşimle birlikte bu işi yapıyorum. Bu iş web sitesinden bu şekilde yürümüyor. En önemli sıkıntı müsaitlik. Özellikle yaz dönemi.

Biz ağırlıklı olarak rus, kazakistan pazarı çalışıyoruz. 

Bu iş en iyi instagramdan olur. 

Birkaç girişim biliyorum web üzerinden bunu yapmak isteyen. Bi türlü tam beceremediler.

Toplamda şuan 45 yat ile iyi çalışıyoruz. Fakat bizimle çalışacak kaptanlara bazı şartlarımız oluyor. Uymayan ile çalışmıyoruz. 

2-3 rezervasyonda patlarsan emeklerin çöp olur gider. internette adın kötüye döner. bu sefer harcadığın para ile kalırsın.

*Ben türklere asla yat kiralamıyorum. 

*müşterilere numara veren yat ile birdaha hiçbir şekilde çalışmıyorum.

*Yatta bir arıza durumu vs olduğunda tura yetişemeyeceği durumlarda önceden haber vermeyen kaptanla çalışmıyorum.

*Arıza durumu veya başka bir sebepten dolayı yat gelemeyecekse, onun yerine bana aynı kalite veya daha üst yatı gönderemeyenle çalışmıyorum.

Daha bir sürü şey var. Ruslar sadık müşteridir. Ön ödeme yapar. Pazarlık yapmaz. Hatta başka yerde yarı fiyata yat versen senden almaz. Ama vaat ettiklerini sen yapamazsan canını okur. 

Avrupa pazarı da çalışıyoruz. Onlarda verilen sözü görmek istiyor aynı şekilde. Yoksa kayıp çok olur.

Kardeşim çok güzel özetlemiş eline sağlık, bu işlerde 1 kez adın çıktı mı sıkıntı olur özellikle üstte (*) yıldız içinde bulunan kurallar çok önemli bunlara riayet etmen gerek, dalış tekneleri için de aynı durum söz konusu hatta tekne sonrası servis bile çok önemli bu insanlar seni tercih eder ama problem yaşadı mı hızlı yayılıyor bunlar arasında :) En acısı da yüzüne gülerler ve sana gelmezler gremlin'i çok dikkate almalısın eğer başlayacaksan değerli bilgiler ve analizler vermiş. benzerlerini yazmak için geldim lakin güzelce açıklamış.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gremlin
    gremlin's avatar
    Erkek

Hocam ayrıca üstesinden gelebileceksen website yerine mobil uygulama üzerinde durmak daha iyi olacaktır.

Örnek olarak teknevia incelemeni tavsiye ederim. 

Bu uygulamanın biraz daha gelişmişini, az bir fark ile yaptırmayı düşünüyorum. Bu yıl içinde olacak şekilde. Sadece turistlere yönelik.

Ödeme sistemi dail.

imza.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

hocam şu an buna benzer bi proje üzerinde çalışıyorum web sitesi+mobil app şeklinde iletişime geçersen bilgilerimi paylaşabilirim 

No way out
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liarhack
    Liarhack's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

hocam şu an buna benzer bi proje üzerinde çalışıyorum web sitesi+mobil app şeklinde iletişime geçersen bilgilerimi paylaşabilirim 

Numaran olması gerekiyor bende, yazarım ben sana. Ayrıca, herkese değerli bilgileri için çok teşekkür ederim. 

www.tithack.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek

Hocam projeyi aktif ettiğinde mutlak haberimiz olsun

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
Toplam Hit: 951 Toplam Mesaj: 10
website kiralama yat