folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Yatak Tecrübelerinizi Paylaşır Mısınız?

Yatak Tecrübelerinizi Paylaşır Mısınız?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    Shephard bunu yazdı

ya benim evde 6 tane yatak var, ben ara ara hepsinde dolaşıyorum. bi kaç gün birinde bi kaç gün diğerinde felan derken, bazende tv izlerken kanepede uyuyorum, kanepede uyuduğum zamanlar çok harika uykumu almış şekilde ve uyanmam gereken saatte hatta daha önce bile uyandığım oluyor.  

ama yatakta uyuduğumda ne uyuyabiliyorum ne de uyanabiliyorum? 

benim sorunum nee :D

+9 bana da oluyor bu 

dcpromo tarafından 05/Nis/19 16:42 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

sert ortopedik bir yatak sağlık açısından iyidir,

https://www.hepsiburada.com/therapy-bedding-strong-king-ortopedik-yatak-160x200-p-EAKSMONSTRK1620?magaza=Monessa

linktekinden fiyat olarak çok daha yüksek 2-3 farklı yatak denemiştim, memnun kalmamıştım, sonra linkteki ürünün bekarlığımda tek kişilik olanını aldım gayet memnun kaldım,

dolayısıyla evlenince de iki kişilik olanını kullanmaya başladım, memnunum, halen kullanıyorum. (2017'de 160x200cm ebatlı yatağı 460TL'ye almışım)

muadillerine göre fiyat çok makuldu, gerçi güncel stok görünmüyor, satıcı da aktif görünmüyor.

ama satıcı adı: monessa idi. araştırdığımda sitelerini buldum: http://www.monessa.com.tr

sanırım therapy bedding olarak hepsiburada'ya bir süre mal vermişler, sonra çekilmişler.

aynı modeli sitelerinde bulamadım ama, fiyat/performans olarak çizgilerini koruyabilmişlerse tavsiye ederim.

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Sırt ve bel fıtığım var. Yeni yatak alacağım, neye dikkat etmem gerek ? Sert olması yeterli mi acaba? Zaten oldum olası yumuşak yataklarda yatamıyorum. 

varsa önerileriniz çok iyi olur. Tek kişilik

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

v'Alla fiyatlarına hâkim değilim de,  bu yataklarda değişik bi Malzeme kullanıyorlar, sırtüstü veya yüzüstü yatarken iyiler de, yan yatınca sıkıntı. 

2yüzü de farklı sertlikte olanları da var. Fermuar ile yataktan ayrılabiliyorlar. yüzünü de, yatağı da farklı yüzlerde kullanıyorum. marka önemli değil de, Avm Dışında, mağaza bulabilirsen şahsen Deneyerek al.

~@~

başlık devamlı güldürüyor. ^^`

RitmFarbRacourci tarafından 03/May/20 15:48 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 9290 Toplam Mesaj: 85
kaliteli yatak sağlıklı uyku visco