folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yatalak Hastalık Ve Tuvalet

Yatalak Hastalık Ve Tuvalet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anil
    anil's avatar
    Erkek
    LeveragEffect bunu yazdı

Ben de kullandım ördek. Büyük abdest için bilmiyordum olanını, bez bağlıyorlardı. Bu arada çiş için olanı 2.5 lira falan. Basit bişey, bildiğiniz domestos şişesi gibi ^^

edit: Sonda için. Onu da kullandım, taaa idrar torbasıa kadar sokuyorlar ve basınçla çekiyor onu. 12 14 16 18 falan bişeyler zırvalıyorlardı doktorlar, çeşitleri var böyle. Bir de onu çıkarttıktan sonra, üşütürseniz genelde idrar yolu enfk. oluyorsunuz ki ben hastaneden eve cıktıgımda olduydu, ateş 39lara çıktıydı. Bu konu da aklınızda olsun.

edit: C4 omurilik kemiğim kırıldı, kısmi felç geçirdim. (bi yerde yazdım sonunda). 

edit: Merak edilenler sorulabilir. Heroes'daki kız gibi bi iyileşme hızım olmasa da mucizevi bir süreç geçiriyorum.

geçmiş olsun hocam umarım eski sağlığına kavuşursun, sonda olayı tahminimce çok acı verir, uygulamasını mankende öğretmişlerdi bize  bayağı uzun sokuyorduk torbaya kadar yalnış hatırlamıyorsam. allah şifa versin tüm hastalara.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LeveragEffect
    LeveragEffect's avatar
    Homo

Evet tüm süreç boyunca bilinç açıktı, adam tc no yu soruyor söylüyorum, o derece. Açıkçası enfeksiyon geriye attı ancak 1 hafta kadar etkisini hissettim. Zaten hastanede 75 gün kaldım. 60 günü ftr ile geçti. 

Bu arada şu an, platinin kaynama süreci var. Güçsüzlük var, uyuuşma var kaşınma var. Saçlarım döküldü, beyazladı, boynumda koca bir ameliyat izi var. Var oğlu var. Ancakkk! Ftr süreci boyunca gördüklerim, yaşadıklarım bana hergün Hz. Allah'a şükretmeyi öğretti. Ve şu an yıldız teknik'te araştırma görevlisiyim. O halimle buraya gelip sınava girdim, kazandım ıvır zıvır. Herşey azimde bitiyor. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    LeveragEffect bunu yazdı

Evet tüm süreç boyunca bilinç açıktı, adam tc no yu soruyor söylüyorum, o derece. Açıkçası enfeksiyon geriye attı ancak 1 hafta kadar etkisini hissettim. Zaten hastanede 75 gün kaldım. 60 günü ftr ile geçti. 

Bu arada şu an, platinin kaynama süreci var. Güçsüzlük var, uyuuşma var kaşınma var. Saçlarım döküldü, beyazladı, boynumda koca bir ameliyat izi var. Var oğlu var. Ancakkk! Ftr süreci boyunca gördüklerim, yaşadıklarım bana hergün Hz. Allah'a şükretmeyi öğretti. Ve şu an yıldız teknik'te araştırma görevlisiyim. O halimle buraya gelip sınava girdim, kazandım ıvır zıvır. Herşey azimde bitiyor. 

Allah hayırlı acil şifalar versin hocam. Yürüyebiliyor musun peki şu an?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LeveragEffect
    LeveragEffect's avatar
    Homo

Evet, ama koşamıyorum, yasak. Desteksiz herşey. Bi de eğilemiyorum pek.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    LeveragEffect bunu yazdı

Çok geçmiş olsun tekrardan. Tez zamanda daha iyi olursun inşallah.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    Sencer bunu yazdı
    LeveragEffect bunu yazdı

Çok geçmiş olsun tekrardan. Tez zamanda daha iyi olursun inşallah.

Amin 

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek

Aga hastanede uzun süre kalıp ördeği nasıl bilmezsin şaşırdım valla. Ben cerrahi bölümü çalışanıyım, en ufak bişey de hemen ördek diyorlar. Ben ufak bi ameliyat geçrdim ben de kullandım. Merak ettiğiniz bişey varsa cevaplıyım. Doktor falan değilim yanlış anlaşılmasın, evrak işlerinden sorumluyum. :D

Toplam Hit: 2530 Toplam Mesaj: 18