Yatırımlık Ev Alma Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Selamlar hocalar,

araca vereceğimiz parayı eve gömüp başımızı sokacağımız yada yatırımlık olarak düşüneceğimiz bir ev alalım istiyoruz.

toplu konut site içerisinde yürüyüş ve parkı yeşilliği olan yada butik villa tarzı sitelerde yer olarak İstanbul yada İzmir bölgesinde bakıyoruz.

Bütçemiz max 1M. Bunun yarısı kadar peşin verip geri kalanını hazır faizlerde düşmüşken bankaya bulaşmak.

Tavsiye ettiğiniz konum,bölge ve toplu konutları paylaşırsanız sevinirim.

Teşekkürler

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

konut kredisi teşviği sonrası ev fiyatları artmadı mı hocam? bu durumu göz önünde bulundurdunuz mu?

HACKEROKAN!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Ülkede taş alsan 2 hafta sonra fiyatı artıyor nasıl bir piyasa döngüsüne girdiysek :)

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

3 sefer yazdım sildim . yazdım sildim . yazdım sildim 

ilanı bulamadım . allahın xiktir ettiği yere su kontraplağından baraka yapmış . 350m2 arsa 60m2 köpek kulübesi . 450,000TL istiyor .  

elektrik dışında ne su var ne yol  . 

bu amk devrinde herkes delirmiş.  

tavsiyem biraz şehir dışı araba ile 5 10dk max . güzel ve ucuz daire alman şöyle geniş ferah bi yer  olsun . 

yaşadağın yeri bilmiyorum   il olarak nerdesin .ssenle plan yapalım . kendi evini yapma konusunda  

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

1m butce var ise hic banka, kredi isine bulasmadan 2 tane daire alirsin. Birinde otur digerini kiraya ver (saglam kiraci bulursan senden mutlusu yok)

Pesin para olunca konutta bayaa bi indirimli oluyor.

Gelismeye acik olan bölgelerden almaya calis derim.

Ama cok iyi arastir, paranin yettigince kurumsal firmalardan ev almaya calis. Kacak calisan muteahhitler hep uckaatci.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

1m butce var ise hic banka, kredi isine bulasmadan 2 tane daire alirsin. Birinde otur digerini kiraya ver (saglam kiraci bulursan senden mutlusu yok)

Ama cok iyi arastir, paranin yettigince kurumsal firmalardan ev almaya calis. Kacak calisan muteahhitler hep uckaatci.

+1 ama ben olsam o paraya ev değil dükkan alırım zira kira getirisi çok daha yüksek.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı
    underzero bunu yazdı

+1 ama ben olsam o paraya ev değil dükkan alırım zira kira getirisi çok daha yüksek.

+1

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

Konu değişmeden araya kendimi şıkıştırayım arkadaşın konuyuda baltalamış olacağım af ola.

Bursa da tek başıma yaşamalık 2+1 3+1 de olabilir en yüksek 200.000 tl bulacağım yerler varmı? Emlakcılar fiyatları çok şişirmiş. Ek olarak Sahibinden.c** dübürüne sokayım kapanmadı gitti site.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek
    frekaze bunu yazdı

Konu değişmeden araya kendimi şıkıştırayım arkadaşın konuyuda baltalamış olacağım af ola.

Bursa da tek başıma yaşamalık 2+1 3+1 de olabilir en yüksek 200.000 tl bulacağım yerler varmı? Emlakcılar fiyatları çok şişirmiş. Ek olarak Sahibinden.c** dübürüne sokayım kapanmadı gitti site.

bursa görükle, uludağ üni. dibinde olduğundan öğrenci mekanı. orada çok var 2+1 ucuza ev. ben bursa teknikteyim keşke uludağ seçseydim teknik üniversite diye seçtik yakında ne adam gibi ev var ne de yurt var bursada. eve çıkayım diyorum yurtta çok ses oluyor, yakında ev yok yıldırım çok enteresan bir semt. apartman kilerini 600'e kiraya vermeye çalışan şerefsizler var. görüklede 1+1 eşyalı kiralık ev var 600 liraya :D?

HACKEROKAN!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek
    GuArDiAn55 bunu yazdı
    frekaze bunu yazdı

bursa görükle, uludağ üni. dibinde olduğundan öğrenci mekanı. orada çok var 2+1 ucuza ev. ben bursa teknikteyim keşke uludağ seçseydim teknik üniversite diye seçtik yakında ne adam gibi ev var ne de yurt var bursada. eve çıkayım diyorum yurtta çok ses oluyor, yakında ev yok yıldırım çok enteresan bir semt. apartman kilerini 600'e kiraya vermeye çalışan şerefsizler var. görüklede 1+1 eşyalı kiralık ev var 600 liraya :D?

Eyvallah kardeşim bir bakayım oralara yıldırım tarafımı biraz sıkıntılı aktiflik daha çok nilüfer tarafında gördüm ben. Tabi kişiye göre değişiyor 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

www.youtube.com/R1MJzPrVZmY

www.youtube.com/GfVRLGHeE_Q

Antikky tarafından 20/Haz/20 20:58 tarihinde düzenlenmiştir

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
Toplam Hit: 1401 Toplam Mesaj: 11
site ev konut yatırımlık tavsiye al sat toplu