folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder "Yay Burcuyum" Dediğimde Yüzünü Ekşiten Kızlar

"Yay Burcuyum" Dediğimde Yüzünü Ekşiten Kızlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek
    JackDaniels bunu yazdı:
    -----------------------------

neonell bunu yazdı:
    JackDaniels bunu yazdı:
    neonell bunu yazdı:
    inception bunu yazdı:

geçen aya çıkıcaktım terazi burcuyum dedim ay bana çıktı

geçen aile dostlarından biri evleniyor.Nikah şahidinin burcu kova.Ben teraziyim dedim, adamı kovdular masadan, nikah sahitliğine beni aldılar

O da bişeymi otobüste bir bayana yer verirmisin dedim.Neden ? Dedi . Boğa burcuyum dedim . Otobüsten indi.

:D:D:D o ne ki, geçen uçakla bi yere gidicem.Normal biletimi almışım.Yetkili terazi burcu olduğumu öğrenince, hemen vip e aldı, yanıma da iki tane çıpçıtır hostes yolladı.

Benim kimliğimi gören aa siz boğasınız diyip bileti beleş kesiyor yanına tam muamele ekliyor.

geçen arkadaslarla oturuyoruz.Yoldan kızın biri geçiyo ama afet i devran bişi.Hopp şiii güzelim teraziiii diye bağırdım.Kız düşüp bayıldı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

geçen gün yolda yürüyorum terazi burcuyum dedim bütümn kızlar üstüme atladı sonra rüyadan uyandım ,
    neyse ben gidip şanslı masayı izliyorum :F

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

balık'ım. burçların da feng şui'nin de karakter analizinin de psikolojinin de toplumun da...

ne kadar değer / fikir / akım varsa alayına vücudum girsin

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokorecci
    kokorecci's avatar
    Erkek
    code_46 bunu yazdı:

En son dün karşılaştığım olayda cinnet geçirme noktasına gediğim durumdur. lan ne var bu yay burcunda terorist mi oluyolar kadınlarını mı kesiyolar ben hayatımda böyle saçma bişey duymadım görmedim.

dün 3-5 arkadaş toplanmış ders arasını yemek yiyerek geçirmeye çalışırken mimarlık fakültesinden 3-5 kızda geldi. konu burçlardan açıldı. herkes söyledi. sıra bana geldi ben yayım . diyince 2-3 kız hep birlikte ne yay mı :| dediler  neyse bişiy demedim. önceki olayları saymıyorum bile.

ne var arkadaşım bu yay burcunda ? he deyin bana

dusundugun seye bak trip mi attılar... sende "ama yükselenim xx burcu" de mevzu dagılır artık ne varsa yay burcunda orasını bende bilmiyom ama...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek

hepsini okumadım ama sanırım kızlar ne burcu oldugunuzu duyarsa duysun yaaaaaaaaaaa,, owwwwwwwwwww, yesss meeeeeeen  diye yaklaşıyo=) herkes aynı şeyi yazmış=)

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anakroniq
    Anakroniq's avatar
    Erkek

Daft bunu yazdı:

balık'ım. burçların da feng şui'nin de karakter analizinin de psikolojinin de toplumun da...

ne kadar değer / fikir / akım varsa alayına vücudum girsin

Kelimesi kelimesine katılıyorum :D

Aşk hiçbir zaman söylenemeyen, söylenemediği için BÜYÜK olan, sevgilinin adını dile düşürmemek için sevginin adını anmayan ve sevginin adını anmadan kendi dünyasında onu çoğaltan bi' duygudur...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Ben de yay burcuyum. Bir defa merak edip yükselenimi araştırmıştım, başak çıktı. Ama her daim, burçlarla takıntılı olan, burçlara göre insanları sınıflandıran, her muhabbette burç muhabbetini açan her türlü insanla muhabbet etmekten kaçınırım. Sevmiyorum arkadaş burç muhabbetini...

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
Toplam Hit: 13823 Toplam Mesaj: 128