Yaz Okulları İstanbul 2013

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    napnapp
    napnapp's avatar
    Erkek

iki yıllık bilgisayar programcılığı bölümü 

girişimcilik dersi istanbul da bir yaz okulu arıyorum goren duyan varsa çok makbule geçer

şuan dpu tav myo o kdar cok kufur ettım kı tahmın edemezsınız yarın tek ders sınavları var

neymıs ben ve benım gıbı bır kac ogrencı 4 yıllık veya uzerı oldugumuz ıcın gırıp gıremeyecegımız bellı degılmıs 

merkezle goruscelermıs bunu bana dun soyluyor ki sınav yarın web sıtesınde bır acıklama dahı yok 

bugun aksam yayınlıcaklarmıs saat 7 olmus listeyi adamlar hala acıklıcak aramasam yarın 11 sınavların oldugunu ogrenemıcem

bugun butun gun aradım okul numaraları kapattmıs mesgul vb durum saat 17.05 te tel normale dondu guvenlık cıkmıs dıyorkı 

bıze verılen bılgı bu aksam yayınlancak ne yapabılırım

sımdı gıtsem yol parası ayrı ders ıstabuldan oraya gıtmesı aynı gun gerı gelmesı ertesı gun ehlıyet sınavına gırmesı ayrı dert 

gıtmeyı gelmeyı gectım gıdıpte sınava gırememek var o yuzden bır kac saat daha beklıcem hıc sanmıyorum ama belkı bı lıste yayınlarlar

ve ben o lıstede olurum ama dedıgım gıbı hıc ıhtımal vermıyorum

oyuzden ıstanbulda okul arıyorum yaz okulu tek dersım girişimcili her zmn secmelı derslerım sorun olmustur zaten bolum derslerım degıl 

bu ara ıkı yıllık okul neden dort yıl oldu onu soylıyım ıkıncı yılın sonunda ara verıp yurtdısına cıktım bu yılın bahar donemı kayıtlarına ancak yetıstım 

ve bu gırısımcılık dersım guz doonemı dersı ama ıste tek ders sınavına gıremıyoruz boyle bır durum oldugu ıcın

ayrıca ıse basladıgım ıcın yaz okuluna sadece sınavlara gıdıcem 

kısa hikaye : istanbul icinde girisimcilik dersi alabilecegim okul ariyorum

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    napnapp
    napnapp's avatar
    Erkek

arkadaşlar lıste yayınlanmıs ama yıne e benı bu kadar sıtrese soktukları ıcın cok sınırlıyım allah hepsının belasını versın

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    napnapp
    napnapp's avatar
    Erkek

arkadaslar sinavdan 60 almisim tek girinde bendim zaten

bu durumda mezun oldum kurtuldum anlicaginiz 

o kadar sitem ettim dun hakliydim ama sonu mutlu bitti neyse ki

darisi sizin basiniza :))

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azizsenel55
    azizsenel55's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kendi yazdı kendi oynadı buna deniyor herhalde :D geçmiş olsun hocam 

Bir gün HERKES FENERBAHÇELİ OLACAK...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    napnapp
    napnapp's avatar
    Erkek

ne gundu be ne stress yapmısyım mod rica konuyu sılebilirmiyiz

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek

Benimde 2 yıllık da 4 . Senem hocalar yaz okuluna gidemezsin diyor hem bizim okulda yok hemde başka okullara da gidilmesine izin vermiyor rektörlük diyor sizce böyle bişey olması mümkün mü 

Not: Kocaeli Üniversitesi

Olduğu kadar , Olmadığı kader ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sserkan
    Sserkan's avatar
    Erkek
    kartalenes bunu yazdı

Benimde 2 yıllık da 4 . Senem hocalar yaz okuluna gidemezsin diyor hem bizim okulda yok hemde başka okullara da gidilmesine izin vermiyor rektörlük diyor sizce böyle bişey olması mümkün mü 

Not: Kocaeli Üniversitesi

Benim bildiğim gidiliyor hatta geçen hoca dedi ben açmassam yaz okulu gidin şehrinizdeki ünide alın diye hoca sizi yiyo olabilir öğrenci işlerine sorun bi

Toplam Hit: 998 Toplam Mesaj: 7