folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Yazıcıdan Çıktısını Alamadığım Pdf Dosyaları

Yazıcıdan Çıktısını Alamadığım Pdf Dosyaları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    N0NSt0P
    N0NSt0P's avatar
    Erkek

Arkadaşlar elimde 2 adet pdf uzantılı dosya var ancak bunları yazdıramıyorum, müşterilerim gelicek ve ne hikmetse güncellemedenmi kaynaklanıyor anlamadım ofisdeki hiç bir bilgisayarda yazdırma işlemini gerçekleştiremiyorum. Başka format da açmayıda beceremedim. Birkaç tane daha bu şekilde evrak yenileyeceğim, bu sayfaları nasıl yazdırabilirim. Yardımlarınıza ihtiyacım var...

Yaşayan bilinç;bir şekilde birşeyin olasılığını, gerçeğe dönüştürme etkenidir. Evrenimizin oluşundaki en önemli unsur, onu gözlemleyen bilinçtir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OttomanSlap
    OttomanSlap's avatar
    Erkek

print screen ile ekran görüntüsünü alıp kes, düzelt dicem ama çok uğraştırır heralde..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    N0NSt0P
    N0NSt0P's avatar
    Erkek

OttomanSlap bunu yazdı:
    -----------------------------

print screen ile ekran görüntüsünü alıp kes, düzelt dicem ama çok uğraştırır heralde..

onuda düşündüm hocam ama normal a4 e basmıyacağım kagıda ortalamam gerekicek birde.

Yaşayan bilinç;bir şekilde birşeyin olasılığını, gerçeğe dönüştürme etkenidir. Evrenimizin oluşundaki en önemli unsur, onu gözlemleyen bilinçtir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

Daha önce çıktı almadığın bi dosya ise Yazdırma korumalı olabilir.

PDF Protection Remover programını deneyebilirsin.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bauer
    Bauer's avatar
    Erkek

kullandığın pdf programında sorun olabilir, sumatra PDF ve Foxit Reader deneyebilirsin.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dertli
    dertli's avatar
    Erkek

şifreli olabilir.

http://www.pdfunlock.com/   buraya upload et bakayım sonra dene.

imzayı bıraktım basıyorum artık
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    N0NSt0P
    N0NSt0P's avatar
    Erkek

real_agabey 

Zararlı varmış hocam verdiğin linkde. Ayrıca daha öncedende bu şekilde dosyalarımı yazdırmıştım ilkkez böyle oluyor. Ama dediğin gibi yazdırmaya karşı korumalı sanırım.

Bauer

Hocam pdf prog. sorun olduğunu sanmıyorum. Diğer makinalarda da denedim bir değişiklik olmadı.

Sistemden indirdiğim dosyaların bazılarında secured yazıyor, bazılarında normal şekilde iniyor. Neden böyle korumalı kayıt ediyor hala anlayabilmiş değilim. Aynı dosyayı ikinciye indirdiğimde kendi kendine düzeldi.  Günü kurtardım en azından ama kesin çözüm olmadı.  Adobe readerin güvenlik şeysiyle ilgili birşey sanırım. Onuda kendimi aktif ediyor ne yapıyorsa

Ek:

dertli 

Yok hocam çözüm bu olsa bile bu evrakları upload edemem. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

N0NSt0P bunu yazdı:

real_agabey 

Zararlı varmış hocam verdiğin linkde. Ayrıca daha öncedende bu şekilde dosyalarımı yazdırmıştım ilkkez böyle oluyor. Ama dediğin gibi yazdırmaya karşı korumalı sanırım.

Bauer

Hocam pdf prog. sorun olduğunu sanmıyorum. Diğer makinalarda da denedim bir değişiklik olmadı.

Sistemden indirdiğim dosyaların bazılarında secured yazıyor, bazılarında normal şekilde iniyor. Neden böyle korumalı kayıt ediyor hala anlayabilmiş değilim. Aynı dosyayı ikinciye indirdiğimde kendi kendine düzeldi.  Günü kurtardım en azından ama kesin çözüm olmadı.  Adobe readerin güvenlik şeysiyle ilgili birşey sanırım. Onuda kendimi aktif ediyor ne yapıyorsa

Ek:

dertli 

Yok hocam çözüm bu olsa bile bu evrakları upload edemem. 

Zararlı olsada olmasada demesi normal.Sandboxdta deneyebilirsin.

Bide bu programı dene istersen

http://www.a-pdf.com/security/a-pdf-rr.exe

Olmadı bu link üzerinden gidersin.

http://www.google.com.tr/#hl=tr&sclient=psy-ab&q=pdf+protection+remover&oq=pdf+protection+remover&gs_l=serp.3..0l2j0i30l3j0i30i19l3j0i10i30i19j0i30i19.4921.4921.1.5389.1.1.0.0.0.0.195.195.0j1.1.0...0.0.mmrXp37j8a4&psj=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&fp=a6fac66c6a237d6a&biw=1280&bih=661

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

yazicinin baska bir driveri olabilir. yazicinin marka modeli ne, musteri hizmetlerini ara yardimci olurlar

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

real_agabey bunu yazdı:

Daha önce çıktı almadığın bi dosya ise Yazdırma korumalı olabilir.

PDF Protection Remover programını deneyebilirsin.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
Toplam Hit: 1872 Toplam Mesaj: 10