folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Yazıcılar İçin Kullanım Önerisi

Yazıcılar İçin Kullanım Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

selam dostlar evde 9 tane bilgisayar var hepside laptop hepsi sürekli modeme bağlı fakat bazılarında win10 pro bazilarinda win 7 ultimate sürekli farklı kağıt ebatlarına ve türlerine göre cıktı alıyoruz.

3 tanede yazıcı var fakat wifi li değiller sadece bi bilgisayara sürekli bağlı.

istediğim su kendi driverları dısında kontrol programı tarzında bi çeşit farklı bi program istiyorum.hem network için hemde kontrol için. ben olduğunu düşündüm fakat kayda değer bişey bulamadım..  böyle bi program var mı yoksa hayal dünnyasında mı yaşıyorum acaba :D

Evrim içi mürit..laugh is live..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackstone_tr
    blackstone_tr's avatar
    Erkek

print server  alarak çözebilirsin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yazıcıların üstüne kağıt yapıştır üstüne 1-2-3-4-5-6-7-8-9 diye yaz aygıtlar ve yazıcılardan da yazıcının başına 1-2-3-4-5-6-7-8-9 koy ben öyle yaptım dükkanda muhasebecilere kağıt basılıyor yazıcıyı seçiyom basıyom geçiyom

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı

yazıcıların üstüne kağıt yapıştır üstüne 1-2-3-4-5-6-7-8-9 diye yaz aygıtlar ve yazıcılardan da yazıcının başına 1-2-3-4-5-6-7-8-9 koy ben öyle yaptım dükkanda muhasebecilere kağıt basılıyor yazıcıyı seçiyom basıyom geçiyom

yok karıstırmamak adına değil istediğim sey. atıyorum birinde 300gr a4 e cıktı almam gerekiyo diyelim aynı anda 80 gr a5 almam gerekiyo.. daha sonra farklı bi pc dende 200 gr a3 e baskı oluyo..vs vs kısacası ona o bundan bu derken bide devamında farklı kağıtlar koyarak gidiyorum diyelim yazdırma sırasında ben benim pcmden ne göndermisim yazdırmaya diğer pc den ne gönderilmiş yazdırmaya.. böyle bi networkte bi panel tarzı gözüken yada ne bileyim ağ bağlatsıyla kimin ne yazdırdığını ortak listeleyen bi program arıyorum. anlatabildim sanırım tam olarak derdimi şimdi..

edit: kimi yazıcıdan süblimasyon geliyo kimi yazıcıdan gramajlı kağıtlar geliyo arada evrak cıktısı oluyo birde yazdırma kuyruğu olusuyo karma karısık bi hal alıyo işte..

Evrim içi mürit..laugh is live..
Toplam Hit: 935 Toplam Mesaj: 4
yazıcı bilgisayar