Yazıcıyı Sallamamak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BartheZ
    BartheZ's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    HP DeskJet 610c denen aleti bağladım bilgisayara.. tamam driver olayı da.. yazdırma olayına geliyorum.. yazdır butonuna bastığımda taskbarda yazıcı simgesi bikaç saniye görünüp gidiyo. ne bi hata mesajı ne başka bişey. yazıcının düğmesine basıp çalışıp çalışmadığını denedim, demo sayfayı yazdı. bilgisayardan kontrol edemiyom aleti. ne yapcaz bu aletin çalışması için?

on error go to hell
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    superboy2525
    superboy2525's avatar
    Erkek
    yazdıklarından gerekli herseyi yapmıssın belli cokda yapacak bise yok .. birde denetim masası yazıcılarda baska yazıcı varmı.. seninkini etkin yazıcı olarak goruyormu belki baska bir tip yazıcıyı aktif yazıcı olarak sınamıs olablir onu incele bir derim..

Bilgi Paylasmak İcindir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    way hocam seni buralarda görmek ne güzel (:
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek
    abi yazıcı çevrimdışı olabilir bi kontrol et (:
    yapabilirsen çevrimiçi yap. olmazsa kaldır yeniden kur sonra pc yi yeniden başlat sorun kalmaz(tabi çevrimdışıysa)

punto cero
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    anam BartheZ gelmis :) hosgeldin
    -

konu ile ilgili olarak 610c miladi dolmus bir yazicidir
    kablo da sorun olabilir veya spoolsv.exe dosyasinda bi sorun olabilir (ne sorun olabilir diye sorma)

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Fizikçi barthez ;) Hoşgeldin. benim de aklıma kablo geldi. windowstan da olabilir.

Zimbabwe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Abi eğer demoyu yazdıydıysa, ya kablodandır, yok eğer kablodada sorun yoksa bitmiştir alet...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek
    yazıcı programını sil tekrarkur kurarken usb kablosu takılı olmasın kurarken sorar takcanmı diye yine takma.. kurulum bitsin. bilgisayarı yeniden başlat kabloyu tak.. usb onu bulcak sonra çalıştırmayı dene.. olmadı garantisi yokmu bunun gidip bi göster.

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rbtx
    rbtx's avatar
    Erkek
    abi biosa gir dicem ordan ayarla dicem bide lpt denmi kullanıyosun usb denmi? o yazdıra yollayıp kalybolma davası benimde başıma gelmişti lpt den kullanırken biostan ayarını yapman lazım yok usb ise bilemiyorum :) bu arada hoşgelmişin seni tekrar görmek güzel
Toplam Hit: 1021 Toplam Mesaj: 9