Yazılım Güncellemesi Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    otocu
    otocu's avatar
    Erkek

Cihaz : Samsung GT-N7000

Model ismi : Note 1

Telefonum root'lu haldeydi, 1 saat önce bir uyarı geldi. "Yazılım güncellemesi için başlatılacak." Tamam dedim, cihazı kapattı açtı. Başlarda android simgesi sorunsuzca hareket etti, ve alt kısımda bulunan bar ilerlemeye başladı. 4 bar dolduktan sonra cihazın ekranı 3 saniye 1 kesiliyor ve bar hareket etmiyor. Telefonu kapatıyorum, otomatik tekrar açılıp devam ediyor. Recovery mod'mu deniyordu sanırım, ona alamadım. Kies üstünden bağladım. Erişemedim. Ne yapmam lazım ?

Load time: 100101001110101010010000100100 Miliseconds.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    otocu bunu yazdı

Telefonum root'lu haldeydi, 1 saat önce bir uyarı geldi. "Yazılım güncellemesi için başlatılacak." Tamam dedim, cihazı kapattı açtı. Başlarda android simgesi sorunsuzca hareket etti, ve alt kısımda bulunan bar ilerlemeye başladı. 4 bar dolduktan sonra cihazın ekranı 3 saniye 1 kesiliyor ve bar hareket etmiyor. Telefonu kapatıyorum, otomatik tekrar açılıp devam ediyor. Recovery mod'mu deniyordu, ona alamadım. Kies üstünden bağladım. Erişemedim. Ne yapmam lazım ?

pilini cıkar 5 saniye kadar bekle. tam pili takarken aynı anda reco moda al.biraz zor ama oluyor. sonra  wipelerini resetlerini yap acılması lazım.

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    otocu
    otocu's avatar
    Erkek
    nights_judge bunu yazdı
    otocu bunu yazdı

Telefonum root'lu haldeydi, 1 saat önce bir uyarı geldi. "Yazılım güncellemesi için başlatılacak." Tamam dedim, cihazı kapattı açtı. Başlarda android simgesi sorunsuzca hareket etti, ve alt kısımda bulunan bar ilerlemeye başladı. 4 bar dolduktan sonra cihazın ekranı 3 saniye 1 kesiliyor ve bar hareket etmiyor. Telefonu kapatıyorum, otomatik tekrar açılıp devam ediyor. Recovery mod'mu deniyordu, ona alamadım. Kies üstünden bağladım. Erişemedim. Ne yapmam lazım ?

pilini cıkar 5 saniye kadar bekle. tam pili takarken aynı anda reco moda al.biraz zor ama oluyor. sonra  wipelerini resetlerini yap acılması lazım.

Hocam ODIN mod'un girişinde öylece kaldı. Downloading diyor fakat hala bekliyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

dur daha odinle işin yok :)
    ses azaltma (volume down) tusuyla acarsan odin moda girer
    ses yükseltme (volume up)+power+menu tusuna basacaksın reco moda girer ;)

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    otocu
    otocu's avatar
    Erkek
    nights_judge bunu yazdı

dur daha odinle işin yok :)
    ses azaltma (volume down) tusuyla acarsan odin moda girer
    ses yükseltme (volume up)+power+menu tusuna basacaksın reco moda girer ;)

Olayı tamamen yanlış kavramışım ben, dur onu yapayım.

//EDİT

Malesef hocam geçmiyor.

otocu tarafından 07/Kas/13 19:22 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    otocu
    otocu's avatar
    Erkek

Başka bir yol var mı ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    otocu bunu yazdı

Başka bir yol var mı ?

dost geçmedi derken.. basıp cekmeyeceksin basılı tutacaksın veya basılı tuttugunda ne oluyor?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    otocu
    otocu's avatar
    Erkek
    nights_judge bunu yazdı
    otocu bunu yazdı

Başka bir yol var mı ?

dost geçmedi derken.. basıp cekmeyeceksin basılı tutacaksın veya basılı tuttugunda ne oluyor?

Malesef hiç birşey olmuyor. O ilk ekrana tekrar dönüyor.

Toplam Hit: 980 Toplam Mesaj: 8