folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yazılım Mühendisliği İle Bilgisayar Mühendisliğinin Farkı

Yazılım Mühendisliği İle Bilgisayar Mühendisliğinin Farkı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    G_K_N
    G_K_N's avatar
    Dişi
    Yazılım mühendisliği ile Bilgisayar mühendisliğinin farkı nedir? özellikle türkiye şartlarında
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    şurayı bir okursan eminim ki kafandaki sorunlar gidecek.. hala takıldığın yer olursa cvplamaya çalışırız

http://forum.ceviz.net/archive/index.php/t-9581.html

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    biinde program yazıyorsun birnde 300 adet makinayı yönetecek bilgiyi alıyorsun
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ntxsoft
    ntxsoft's avatar
    Erkek
    ben seneye yazılım müh 1e başlıyorum hazırlık yeni bitti. İzmir ekonomi üni. edindiğim bilgiye göre yazılımla bilgisayar arasında fazla bir fark yok. Şu an için birbirinden o kadar da ayrı deiller. Onlarda elektirik dersi falan var bizde onun yerine yazılım müh. giriş gibi yazılımla alakalı dersler var. Yazılımda programcılık ağır basıyor.

enginkirmaci.com | Kişisel web sitesi, uyetakip.com | Ücretsiz Üye Takip Programı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    bende bu sene lise üçe gidiyorum oradanda lise bittikten sonra ekonomi üniversitesi yazılım mühendisliği bölümüne geçiyorum
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Centinex
    Centinex
    Centinex's avatar
    Erkek
    her tarafta bilgisayarcı var bence başka başka şeylere atılın hep değişin hep gelişin başka başka işler bulun bilgisayar bilginiz kendinize yetsin başkalarına değil.açıkta ne kadar mühendis var hepiniz farkındasınızdır.
    bence en iyi iş sermayesiz iştir.Emektir.ben keylogger olarak doğmuşum.babam anahtarcı ve çelik kapıyı 2 saniyede açtığımı biliyorum.şu anda büyük şehirlerde çalik kapı açma 40 ytl den başlıyo biz kocaelinin bi ilçesindeyiz.15 e fazla diyolar demek büyükşehirde olsak...
    hergün en azından 3 kişi kapıda kalıyor burda bi de büyük şehiri düşünsenize isim yaymışsanız bide.. 10 kişi kapıda kalsa 350 400 günlük o da en az.Tabi bu benim görüşüm ne dersiniz bilemem.Ne varsa emekte var EMEKÇİYİM EMEĞE SAYGIM VAR...

Gül filizlendiği andan itibaren. Güneşe aşıktır. Her ne kadar güneş ayın çekimine kapılıp gülü unutsa da. Gül asla yıldızlara kanıp guneşi unutmaz...
    • KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
      exorcise
      exorcise's avatar
      Erkek
      BİRİNDE YAZIYOSUN DİGERİNDE BİLGİ TOPLUYOSUN

ne gerek war gönuller bi olsun
      siyahbereli
      siyahbereli's avatar
      Erkek
      kardeşim bende eger illa ikisinden birisi olacak diyorsan ''yazılıma'' gitmeni tavsiye edrim. ayrıca zengin olmak ta istiyorsan TİCARET 'e yönel.al birtane valiz çorap sat azimle gorki el arabası ordan da bi tane minübüsün olacak.ordan da pazarda bi yerin.sora bakmıssınki kirası nı ödeyebilecegin bi dukkanın olmus.çevren ve bir suru toptancı tanıdıgın.sana güveniyorlar ve itibarın gelişmiş.ve yataga yattıgın zaman kendi işini yapmanın rahatlıgı ve çocuklarına burakabilecegin bi meslegin ve sermayen var.h.başarılar

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
      G_K_N
      G_K_N's avatar
      Dişi
      valla üniversiteye vereceğim para ile zaten iş kurarım o ayrı konu. ama insan sevdiği işi yapmalı değil mi?
      tagext
      tagext's avatar
      Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
      Erkek
      Bilgisayar Mühendisliği disiplin olarak bilgisayarın elektronik donanımını da içerir. CPU, Anakart tasarımı I/O kontroller tasarımları. Bunun yanında yazılım mühendisliğinide içerir.

Yazılım Mühendisliği ise Yazılımın tasarlanması uygulama ortamlarının seçilmesi vs.. gibi alanları içerir.

Bu iki grup memleketimizde sadece programcı olarak çalışmaktadır.

ftw
    Toplam Hit: 1575 Toplam Mesaj: 10