folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Yazın Çalışacak Bir İş Arıyorum

Yazın Çalışacak Bir İş Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cracker
    cracker's avatar
    Erkek

irem27 bunu yazdı:
    -----------------------------

Yaz donemi icin yapılabilecek en iyi is turizm beldelerinde hediyelik esya satısı, kıyafet satısı, sezlong kiralama ve yiyecek satısı olarak one cıkıyor. Yazlık beldelerde bulunan belediyeler ile irtibata gecerek sahil seritlerinde sezlong ve semsiye kiralama isine girebilirsiniz. Yaz sonuna kadar boyle bir is ile kucuk bir servet bile edinmeniz mumkun.

Dünya hayatı,  kulaktan duyma, güllük gülistanlık dimi:) iş hayatına yabancı oldugun nasıl belli oluyor . Kodoman adamlar şenzlong işini  bu çoçuğa bırakırmı hiç. o plajlar ve şenslonglar için cinayet işleniyor. buda git belediyeyle anlaş diyo :)

Sana Verilecek En İyi Ceza Kısasa Kısastır, Şiddetli Bir Ceza Şehvete Esir Olanı Gaflet Uykusundan Uyandırır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    irem27
    irem27's avatar
    Dişi

O zaman onlar bu is fikrini benimsedikleri icin kendi tekeline almislar . Siz de onlarin alanlarina girmeyen bir is fikri ile ayni seyi yapin .

There was an irem come unto the earth,born in the holy land of Pennsylvania,raised in the mystical east of Allentown.She believed she had the power to help herself and all mankind,so that others saw her power and came to her to be healed of their troubles and their many diseases.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cracker
    cracker's avatar
    Erkek

irem27 bunu yazdı:

O zaman onlar bu is fikrini benimsedikleri icin kendi tekeline almislar . Siz de onlarin alanlarina girmeyen bir is fikri ile ayni seyi yapin .

işte onların ilgi alanlarına girmeyen farklı bir iş fikri yok. herşey kapılmış. ekmek aslanın ağzında değil artık miğdesinde. arkadaşın sermayeside yok, ya garsonluk yapacak ya inşaatte amelelik yada fabrikada asgari ücretle çalışacak.Ki bu çoçuk şuan bu işleri dahi bulamıyor. varmı başka bi fikrin?

Sana Verilecek En İyi Ceza Kısasa Kısastır, Şiddetli Bir Ceza Şehvete Esir Olanı Gaflet Uykusundan Uyandırır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siganfu
    siganfu's avatar
    Erkek

kardeşim gidin otellere basvuru yapin. yana yana adam ariyorlar. azicik elin ayağin düzgünse hemen baslatir. garsonluk bil bilme farketmez. kimse bilmiyor artık.

benim çaliştigim yerde garsona 900 veriyorlar.

Elin ekmeği ile yaşayan kurt kahrolsun, Boynunda tasma izi taşıyan kurt kahrolsun, Kar yağmış dağlarına, üşüyen kurt kahrolsun, Kahrolsun kurt postunu giyen yalancı kuzu,Dağıtanlar kahrolsun kurt sesli ordumuzu
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

Anadolu yakası derken hocam ? Ümraniye atakente yakınmısın ? Gel seni eski çalıştığım yere sokalım.

Gel bili bili gates
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek
    VideoJockey bunu yazdı:

Anadolu yakası derken hocam ? Ümraniye atakente yakınmısın ? Gel seni eski çalıştığım yere sokalım.

Atasehirdeyim senin dedigin yer neresi diyip baltanin kralini yapardim ama yapmiyorum :D

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
Toplam Hit: 2123 Toplam Mesaj: 17