folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Yeni Açtığım Gezi Blog'u İçin Tavsiyeler

Yeni Açtığım Gezi Blog'u İçin Tavsiyeler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

Merhaba Müridler,

Tema olarak newsmag ı aldım.

https://www.geziarsivi.com Gezi blog umu açtım, blog'da gezi yazıları paylaşacağım, yavaş yavaş yazmaya başladım. Amacım ileride devasa bir gezi arşivi oluşturmak ve yazarların site'de yazması. Şimdilik birkaç gezgin arkadaş gezi rehberleri yazıyoruz çok fazla konu yok.

Tabi şuanlık hit yok. Siz değerli müridlerden, siteye hit çekmek için tavsiye,öneri,eleştiri her konuda desteğe ihtiyacım var, zaman ayırıp inceleyip yorum yapana şimdiden teşekkürler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

hocam öncelikle hayırlısı olsun başarılı olmanızı dilerim. sitene biraz göz gezdirme şansım oldu roma ve paris bölümlerine baktım çok standart her yerde olan bilgi ve yorumlar olduğunu gördüm. gezi bloglarının sayısı her geçen gün artıyor birde instagram facebook grupları falan derken özgün ve değişik olmak zorundasınız bence başarılı olmak için. kendi adıma konuyla ilgiliyim sadece birkaç kişiyi takip ediyorum. şu fb grubu var benim düzenli takip ettiğim https://www.facebook.com/groups/travelhacksturkiye/  ucuz uçak biletleri ve ucuz ulaşım için paylaşımlar yapıyor. genellikle havayolları kampanyaları yada hatalı fiyat girilmesi vs gibi durumları kovalıyorlar. başka rakibini göremedim açıkçası bu grubu açan arkadaşın bu konuda rakip olabilirsiniz belki.

birde takip ettiğim celebi alper var o da farklı ülkelere gittiği için takip ediyorum kuzey kore, botsvana gibi.  pariste.net alper öre var fransa ve özellikle paris için eşsiz bir kaynak. birde deniz pehlivan var birhayalinpesinde onun yayınlarını da kaliteli buluyorum. kolay gelsin yolunuz uzun.

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

Türkiye neden yok hocam

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Hocam yavas yavas yazacagini soylemissin ama su anki haline bakarsak bu bir blog degil, derleme. Kisisel tek bir cumle bile goremedim, son derece jenerik ve karaktersiz yazilar var. Karaktersiz kelimemi lutfen yanlis anlama, kendinden hicbir sey katmamis olmani kastediyorum, mesela googlea london attractions yazsam gelecek seyler var sadece. Bloglari takip edilir yapan sey gezilecek yer>london eye... listesi degil, oraya gittiginde yasadiklarin ve gitmek isteyenleri nelerin bekledigi, kisisel deneyimler. Bence sadece kendin gordugun yerleri yaz ve bu tip derlemelerden uzak dur. Bu ise basladigina gore eminim ki renkli bir karakterin vardir ve blogunda bu karakteri yansitabilirsen tutar. Diger turlu yet another travel website olursun ve icerigin tripadvisordan, booking guidelarindan oteye gidemezse onlarin altinda kalir soner gidersin.

Edit. Bir tek amsterdam yazina tiklamamisim, bak o dedigim gibiymis (: bence butun yazilar o tatta olmali.

izzmarit tarafından 12/Ara/18 17:55 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

Icerik daha cok degisir hocalar yorumlar icin tesekkurler, diger konularda da onerileri bekliyorum,

ornegin sosyal medya hesaplarini nasil kasabilirim? Ille de sayfaya takipci satin almali miyim?

optimizasyon (seo bakimindan)olarak oneriler nelerdir? Backlink saglayabilecek murid var midir,

sayfa goruntulenme sayisini nasil artirabilirim?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Yalnız domain iyiymiş.Başarılar :)

Pelikan logosu da güzel olmuş.

koray tarafından 13/Ara/18 19:36 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Bu Blog değil

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı

Bu Blog değil

İki fiyat eklese acenta sitesi. Ben anlamam ama bir yerde karşıma çıksa acenta sitesi zannederdim

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek

Müsait olduğumda daha detaylı okuyup cevap yazacağım ancak merak ettiğim bir mevzu var neden Türkiye yok ?

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek
    Khan23 bunu yazdı

Müsait olduğumda daha detaylı okuyup cevap yazacağım ancak merak ettiğim bir mevzu var neden Türkiye yok ?

Hocam içerik olarak site yeni açıldığından çok birşey yok, yazıları topladıkça kategorileri açacağım :)

Aslında benim sorum içeriğe değil, iyileştirme adına neler yapılabilir onu sormuştum, ama sağolsun bazı müridler trollemiş her zamanki gibi :)

Tekrar yazayım, içerik değil, siteye hit çekmek adına neler yapılabilir, hangi kategoriler mesela, yaratıcı fikirler varsa ekleriz, fikir alışverişlerine açığım.

Teşekkürler.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

copy paste ile site yürüteceksen modx cms kullan wordpress ile artık zor oluyor :)

Toplam Hit: 1239 Toplam Mesaj: 11
öneri tavsiye blog