Yeni Altcoin WCX

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Derleyebilecek olan varsa aminaKoin isminde bir coin çıkartalım, ben derleyemedim.

Kısaltması AMK

Sadece 100 tane olabiliyor çok değerli. 

Kullanım alanı bulamadım.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

bu bitcoin değilki , aynı borsada işlem görmez. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pala
    pala's avatar
    Erkek

Konu ile ilgili biraz araştırma yaptım. Daha önce bir çok kez borsaya çıkmaları ertelenmiş. Şu anda borsaya çıkmasına 12 gün var. Farklı bir yapı ile gireceklerini belirttiler. Sadece coin olarak değil. Coinleriniz bekledikçe de kazanacakmış. Ayrıca borsaya çıktığı günden itibaren ellerinde kalan tüm wcx ler yakılacakmış. Yani sadece satın alanların elinde olacakmış. Bana göre bu şekilde bir işlem yapılması fiyatını arttırır ancak alım yapma konusunda halal şüphelerim var. 

Sizlerden ricam farklı bir duyumunuz olursa paylaşmanızdır. Konusu takip edeceğim teşekkür ederim.

Bulunduğun yerden memnun değilsen yerini değiştir. Ağaç değilsin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

ripple aldık 1 doların altına düştü daha belini doğrultamadı çıkınca bunu alalım kimse kar edemesin mk

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pala
    pala's avatar
    Erkek
    adeleks bunu yazdı

ripple aldık 1 doların altına düştü daha belini doğrultamadı çıkınca bunu alalım kimse kar edemesin mk

Hocam bitirme bizi işimiz gücümüz var :D 

Bulunduğun yerden memnun değilsen yerini değiştir. Ağaç değilsin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    TaRuZ bunu yazdı

Afedersiniz ama yakında "amına coin" diye birşey çıkarsa şaşırmam. Dolapdere-Fikirtepe ve Balat gençliğin desteğiyle...

konuların birinde bu mesajı aradığınızı ama bulamadığınızı söylemiştiniz :D 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

Evet hatırladım aradığımı çünkü tonlarca alt coin çıktı. Turcoin bile çıktı. Adamların tipi direkt nitelikli dolandırıcı.. Reklam da vermeye başladılar Çiftlik Bank misali. O yüzden endişe veriyor. 

Errare Humanum Est
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kajmerpac
    kajmerpac's avatar
    Erkek

zamanında üye olup bir de arkadaş üye yapıp 100 wcx m olmuş bunu cüzdana nasıl atıyoruz bilen var mıdır?

Toplam Hit: 9567 Toplam Mesaj: 59
altcoin wcx