folder Tahribat.com Forumları
linefolder Database - Veritabanı
linefolder Yeni Amme Hizmetim Texttool

Yeni Amme Hizmetim Texttool

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı

Güzel olmuş eline sağlık.

Yalnız az önce elimin altında şirket verileri vardı onu yapıştırdım ve aklıma geldi.

Log tutuyor musun :)

LOG tutmasa bile hisseder kendisi, şeyh hiç bir şeyi babasının hayrına yapmaz 😀😀

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

Tam olarak aradığım şey bu yahu, bayadır regex ile eziyet çekiyordum sırf bu yüzden. Dadlı oldu, teşekkürler.

Not: Log tutmanda sakınca yok. Oturup da kendi verimi paylaşmıyorum, ben de başkasından bulmuşumdur. Sende de olsun yani sıkıntı yok. :D

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek

Elim de bir isim listesi var başina veya sonuna sayi koyabiliyormuyum.? Yada bir brute force texti oluşturabiliyormuyum.? 

Baktığınız benim gördüğünüz sizsiniz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Walla şeyhim video yükleyip konuşmaların başladığı ve bittiği yerleri zaman kodu olarak ayarlayan bişey olsa altyazı dünyasına gelmiş geçmiş en büyük amme hizmetini yapmış olursun, dizilerin zaman kodlu İngilizce altyazısı için beklemek zorunda kalmaz çevirmenler çünkü çevirmenlerin çoğu zaman kodu ayarı yapmayı ya bilmiyor ya da yapması çook zaman alacağı için İngilizce altyazıyı bekliyor 

Troubles'll come & they'll pass
Toplam Hit: 7253 Toplam Mesaj: 35
data analizi data analysis data extraction base64