Yeni Bi Tasarım. Drift...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    PyThOoN bunu yazdı:

Designer ve antikky açtığım topicleri konu dışına sürüklemede veya kötülemekte 1 numarasınız.Ayıp ediyosunuz.

antikky ilk espirin güzeldi ve çok hoiuma gitmişti ama bunuda yapınca artık bunu kasten yaptığını düşünmeye başladım.

Yorum yapan arkadaşlara teşekkürler.

saygılar...

valla kimseyi kötülediğimi hatırlamıyorum... sen ortaya bi çalışma koyarsın eger 4 kişi "resmin şurası kötü duruyo" derse demekki senin resminde bi hata vardır.. ama sen bunları kabul etmeyip "siz bok atıyosunuz" dersen işte o zaman millet senle alay eder...

ama şöyle söyliim benim senin işlerini küçümsemek gibi bi olayım yok... sorcerer in senin iyiliğin için "bak orada bişey var kötü duruyo" demesi senin iyiliğin içindir.. yoksa neden adam sana söylesinki.. "banane görsün millet bunun bişey bilmediğini anlasın" der. yorum bile yapmaz...eğer senin kötülüğünü düşünse..

bigün bi konu açtın dedinki.. "alın bitane daha... bunu çekemeyenler açsın pshopunu kaldırsın üstünede aspirin içsin.."   ben dedim heralde Mona-Lisa Millenium Edition çıkacak :)

sen bu tutumunu deiştirmezsen yukardaki olaylar çok olur daha abisi...

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı:

Phyton hojam sana tavsiyem designeri susturacak bişey yapmak istiosan 3D ye asıl :) bu da benden tüyo

aman fazla asılmasın kopar.... :)

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
Toplam Hit: 5772 Toplam Mesaj: 23