Yeni Bildirim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

sa. esas holyone ve yönetimdeki hocalar facebook benzeri sistem yapılamaz mı? facebookta nasıl bişey paylaşınca kimler beğenmiş kimler yorum yapmış görebiliyozya sitede bizim açtığımız konularda yeni yorum varsa bize bildirse iyi olmaz mı? yani mesela; geçen hafta yada geçen ay açtığım konuda açıkçası bi süre sonra takip etmiyoz, yani ben hiç öyle açtığım bi konda yeni yorum atan yeni bişey isteyen var mı diye bakmadım (: bu tip bi sistem yazılır tabide hele hele holy. hocam senin için dert olmasa gerek (: benzer bişey  yapılır mı?

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

olacakları söylüyorum bir grup kitle holy ilgilenmez diyecek bir grupta güzel olur holy yapsın diyecek daha sonra holy gelecek müsait olunca yaparım diyecek ve tüm bunlar yaşanırken ban gölü canavarı gelip herkese ban atacak 

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Bak sen bigün Ban yiyecen haa, çok şey istiyosun :)

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

biz açtığımız konuları unutuyoruz, birileri cevap vermiş haberimiz olmuyor, mesajımız alıntılanmış umrumuz değil...

hayat böyle daha güzel.

bizde her an sil baştan, kafalar rahat, varolsun TAHRİBAT :D

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Hocam şu sol üstteki tahribat.com'un logosunun başında bulunan "T" harfi büyük olsun desen, holyone'da "tamam" dese işin tahmini tamamlanma süresi 1 yıl ile ∞ arasında .

Toplam Hit: 3224 Toplam Mesaj: 5
yeni bildirim