folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Yeni Özgün Youtube Kanalım Tavsiyeleriniz Alınır

Yeni Özgün Youtube Kanalım Tavsiyeleriniz Alınır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheGoFReT
    TheGoFReT's avatar
    Erkek

hacım makyajlar biraz daha çocukların seveceği renkler ve tonlarda olursa daha güzel  olur sanki :)   direk gözüme o çarptı. birazdaha açık ve doğal makyajlar tercih edilirse çocukların daha çk seceveğini düşünüyorum . bana biraz koyu geldi kızın . nebiliyim yanaklara allık verilebilir daha açık renk makyajlar tercih edilebilir . birde sakallı olmasa daha mı iyi olur diye düşündüm erkek için.  tabiki bunlar benim görüşlerim. ama genel olarak çok mantıklı bir iş yapıyosun. ilerde milyon takipçili bir kanal olabilir

http://tikla.net/ durma tıkla =)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eengineer
    eengineer's avatar
    Erkek

kendiniz yerine 3d çocuklar koysanız daha iyi olabilir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    drexler bunu yazdı
    alli bunu yazdı

guzel olmus hocam da gider muridlerin dedigi gibi yakinda cocuklari hedefleyen videolara reklam alinmayacak diye biliyorum. bosa yatirim yapmayin sonra.

bu arada surda bir detone var gibi isittim :D

https://youtu.be/FjEqaMHlwfE?t=15

yok hocam öyle bir durum arkadaşlar olayı yanlış anlamış. paranın gideceği falan yok youtubeun en buyuk kategorısı cocuk kategorısı youtube enayı degıl ayagına sıkar mı hıc :) onun demek ıstedıgı bambaska bır durum cocuk vıdeoları aynen devam talep olursa mevzuyu da anlatırım uzun mevzu sımdı girişmeye üşendim kimse okuyacak mı belli değil :)

Aydınlatır mısın hocam bizi?

hocam kısacası youtube ceza üstüne ceza yemekten bıktı. sorunun temeli abd dıyor kı kardesım 3-5 yasında cocugun bıle ızlenım alıskanlıklarını takıp edıp reklam çakıyorsun cocukları koruma kanunu gibi olaylar var sen hiç bir şekilde cocukların kişisel bilgilerini toplayamazsın al sana ceza. bu da kişiselleştirilmiş reklam biçimi oluyor işte. sen mercedes araması yapıyorsun google da mesela youtube video izlerken hop reklam mercedes reklamı çıkıyor olayı. bu durumu kaldırıyor youtube. artık videonu baba bu çocuk videosu benden demesı dıye işaretleyeceksın o vıdeonun ızleyıcı cocuk sayılacak ve verılerı toplanmayacak sözde. bi de abuk sabuk o videolarda mercedes reklamı cıkmayacak sözde cocuklara uygun reklamlar cıkacak. anlatabıldım mı bılemedım yazılı anlatması da sıkıntı ama mevzu kıssada hisse bu şekilde. tabı youtube ne zaman böyle büyük güncelleme yaparsa sıçar batırır kaçarı yok 3-4 ay bir mağduriyet olur algoritmaların tam manalı çalışabilmesi için ama sorun enınde sonunda çözülür öyle cocuk vıdeoları reklam cıkmayacak gibi bir muhabbet yok yani

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek
    TheGoFReT bunu yazdı

hacım makyajlar biraz daha çocukların seveceği renkler ve tonlarda olursa daha güzel  olur sanki :)   direk gözüme o çarptı. birazdaha açık ve doğal makyajlar tercih edilirse çocukların daha çk seceveğini düşünüyorum . bana biraz koyu geldi kızın . nebiliyim yanaklara allık verilebilir daha açık renk makyajlar tercih edilebilir . birde sakallı olmasa daha mı iyi olur diye düşündüm erkek için.  tabiki bunlar benim görüşlerim. ama genel olarak çok mantıklı bir iş yapıyosun. ilerde milyon takipçili bir kanal olabilir

sağolasın hocam fikrin için değerlendirelim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek
    eengineer bunu yazdı

kendiniz yerine 3d çocuklar koysanız daha iyi olabilir.

3d anımasyon ısı hem cok pahalı hem de yapım suresı uzun yoksa ınsan ıle calısmaktan memnun degılım anımasyonu cakar kımseye eyvallahım olmazda el mahkum napak

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

geçen bizim yeğenin izlediği çocuk videolarının izlenme sayısını görünce kısa süreli şok geçirmiştim. oyuncak abi yok bilmem ne falan.

Allah yolunu açık etsin hocam.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek
    ReyiZ bunu yazdı

geçen bizim yeğenin izlediği çocuk videolarının izlenme sayısını görünce kısa süreli şok geçirmiştim. oyuncak abi yok bilmem ne falan.

Allah yolunu açık etsin hocam.

su an dunya da 1 numara youtube bazlı cocuk vıdeoları ızlenımler akla hayale sığacak gibi değil bi kolları sıvadık bakalım hayırlısı sağolasın iyi dileklerin için hocam

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hayırlı olsun hocam , umarım gönlünce olur herşey.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
Toplam Hit: 2466 Toplam Mesaj: 19
youtube youtube youtube video