folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Yeni Pc Toplayacagım Ekran Kartı Hangisi Olmalı

Yeni Pc Toplayacagım Ekran Kartı Hangisi Olmalı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek
    Merhaba arkadaslar sozu fazla uzatmadan sorumu sorayım bir pc topladım solemesi aip fiyat aldıgımda 1800 ytl civarı bir fiyat cıkardı herif..baska bir yerdede 1500 ytl civari bir fiyat cikardilar..Ucuz olarak verilen fiyatta değişiklik ekran karti idi.Simdi sorunum piyasada gercekten 1gb ekran karti varmidir?(cunki bir arkadasta buna benzer bir ekran karti almis 512 mb ama 1gb destekliyor gibisinden sacma sapan bir yorum yaptı kafamda almadı size danisayim dedim.Pahali gelen yerd ekran karti geforce nvidea fx8800 gt ucuz olanda bunun aynı modeli olup marka olarak palit diye bir marka var uzerinde.Birdeğişiklik varmıdır yokmudur.Hangisi daha iyidir bilginize sunarim yardimlarinizi bekliomz

Sözlerim Silahlarim! İmza Kajmer...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek
    Edüt:Yukarı yukarı meydey meydey cevap verin alüü

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Focal
    Focal's avatar
    Erkek
    hocam piyasada 1gb ekran kartıda var hatta 2gb ekran kartlarıda var özellikle piyasadaki 1gb ekran kart olaylari sizi yanılmasın onemli ola gpu'daki mimaridir.. Şuanlık f/p politikasının yeni kralını sormus olursan Ati HD4850'dir hocam.. 8800gt'den daha üstün ve 199$ piyasa fiyatı ile mevcutdur.. tabiki o fiyatı veremem diyorsan en mantıklı alabilicegin kart 8800gt'dir.. 8800gt alican diyorsan hocam Palit 8800gt sonic+ almanı tavsiye ederim veya 8800gt zotac amp almanı tavsiye ederim bu iki kartda fabrika cıkışlı olarak saat hızlari yükseltilmisdir..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek
    hoca kusra bakma ama ben atiye 5 para vermem  3 pc topladım 2sinde ati vardi hep yari yolda birakti benim yeminim var ati almam

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek
    en kral ekran karti su an icin hd4870 sokaga atcak paran varsa gtx280
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venom88
    venom88's avatar
    Erkek

Şu an 8800 gt yerine 9600gt alman daha mantıklı zira performans olarak aralarında çok fark yok ama fiyat farkı var ama bunça senedir nvidia kullanan biri olarak sana diyebilirimki fiyat performans olarak piyasadaki en ii kart şu anda ati nin yeni çıkardığı 4850 modelidir 200 dolar çivarı bir kart, 8800gt ye toz yutturuyor eğer bir 100 dolar daha gözden çıkarırsan 300 dolara 4870 al derim bu kart ise nvidia nın son çıkardığı 600 dolar çivarında gezinen ekran kartlarıyla kafa kafaya giden bir ekran kartıdır aşada kartların linkinide veriyorum.

http://www.exa.com.tr/shop/product.asp?caid=334&pid=5480     < 4850

http://www.exa.com.tr/shop/product.asp?caid=334&pid=5508     < 4870

Burdanda 4870 performansı hakkında ayrıntılı videoyu izleyebilirsin.

http://www.donanimhaber.com/Gigabyte_HD4870_video_inceleme/9868/haber.htm

Venom88 burdaydı.[Cevapını duymak istemeyeçeğin soruları sorma,sormak istemiçeğin sorulara cevap arama]
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek

baska fikri olan cok onemli benim icin ya o kadar para odicez adam gibi biseyler olsun

Toplam Hit: 1218 Toplam Mesaj: 7