folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Yeni Projem Sıkcasorulansoru

Yeni Projem Sıkcasorulansoru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ucenmi
    ucenmi's avatar
    Erkek

Arkadaşlar geçen gün aklıma geldi aldım sikcasorulansoru.com domaini. amacım aklıma gelen soruları netten araştırıp cevaplarını sitede paylaşmak. sizinde merak ettiğiniz yada sitede şu sorununda cevabı olsa dediğiniz sorular varsa duymak isterim. ayrıca sitenin tasarımı zartı zurtu hakkında fikirleriniz varsa onlarada açığım :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

isminiunuttum.com gibi benzer o zaman :D 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ucenmi
    ucenmi's avatar
    Erkek

bir nevi ama amaç bilmediğin ama merak ettiğin sorulara cevap bulmak :) (bu arada siteye kullanıcılar direk olarak soru sormuyor ben yazıyorum günlük olarak aklıma gelen soruların cevaplarını )

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkfeo
    Darkfeo's avatar
    Erkek

tema olmamış amk bu tema ile tutmaz hacı

"Tarikat kutsaldır, maddi çıkar için kullanılamaz." HolyOne
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ucenmi
    ucenmi's avatar
    Erkek

önerilere açığım. ayrıca temanın nesi kötü :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Hocam proje çok güzel, tema berbat. Neresi kötü demişsin.. Nerden tutmaya kalksan elinde kalıyor :D

sigara değil, balık olan.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

proje güzel, inanılmaz hit ve para var fakat rakip çok. haber siteleri bile bu şekilde içerik giriyor artık. temanın kötü olduğuna ben de katılıyorum, siteye giren ziyaretçiyi sitede gezdirmelisin. wordpress soru cevap temaları, q&a themes veya script diye aratabilirsin. gelir elde etme amacı varsa bana göre vakit kaybı olacak ama hobi amaçlı ise iyi bir uğraş.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    @ucenmi; sen başla, gerisi gelir. ama dedikleri gibi sitede dolaştırman gerekli.
    tema konusunada önem ver..

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 962 Toplam Mesaj: 8