Yeni Reseller Aldık Ömrümüzü Yedi Ak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SPY-CX5
    SPY-CX5's avatar
    Savaş Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    HolyDemon bunu yazdı:
    -----------------------------

Hocam bak şimdi ii dinle beni

reseller ı nereden aldıysan

Başlat / Çalıştır / CMD yaz enter la sonra açılan siyah ekrana ping www.resellerialdiginsite.com -t yaz enter a bas karşına o sitenin IP si çıkıcak sonra sen kendi domain paneline gir DNS Oluştur gibisinden bi yer wardır oraya gir oraya IP isteyen yere senin reseller aldığın sitenin ip sini koy Oke de. Sonra NS Oluştur Gibisinden bişey olması lazım domain panelinde ( Tabi bu domaini nerden aldığına bağlı senin domain panelin nasıl bilmiyorum ama ) Sonra sen ns1.senindomainin.com ns2.senindomainin.com gibi Ns oluştur. Host Sattığın Adamlara da Ns1.senindomain.com Ns2.senindomain.com diye ver

Ns1.senindomain.com Ns2.senindomain.com [ Burada senindomainin.com dediğim senin kendi domainin ha karıştırma sakın :D ]

Hadi Kolay Gelsin...

-----------------------------

Hacım peki hostu satan yerin 3-5 serveri varsa ne olacak :D ? IP'si farklı olur.

Ben cvp yazarken arkadaşın host aldığı yerle iletişime geçemediğini var sayarak yazdım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek

windows reseller aldıysa sitede asp tasarımsa bilki o server windows server dır :))))))))

Yukardaki Mesajla İlgili Dİpnot : eğer windows server ise ve php tasarım warsa siteye gir www.site.com/abcd.php yap karşına sayfa bulunamadı gibi bişey çıkıyosa php desteklemiyo ama karşına sayfa görüntülenemiyordan başka abuk subuk bi hata sayfası çıkıyosa yine o windows serverdır :D

haa ayrı ayrı 2 tane serverı warsa o hostu satan adamı bulup kafayı çakacan kanqa başka yolu yok :)))

Toplam Hit: 3914 Toplam Mesaj: 13