Yeni Satışa Koyduğum Enstrumanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

Normalde konservatuvarda bestecilik okumaktayım . Normalde piyano eğitimim var ancak bir heves yan ders olarak klarnet dersi almıştım ancak ben aldığımın ertesi haftası hoca işten ayrıldı doğal olarak sadece 1 kere çaldığımla klarnet elimde kaldı bu aralar balık işine girdim hobi amaçlı balığa çıkıyorum teknemin motorunu daha yüksek bir beygirli motorla değiştirmek istediğimden elimde fazlalık olan enstrumanları satıyorum hatta bitane bin liraya aldığım roland ses kartı ve 600 liraya aldığım condenser mxl 2006 stüdyo mikrofonu satışa çıkardım ilan yayına girince konuya linkleri ekliycem şuan sadece klarnet yayında almak isteyen için link aşağıdadır . Ayrıca klarnet sıfır yurtdışıdan aldım bin liraya aldım ytürkiyede aynısı yok.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-muzik-muzik-aletleri-john-packer-sifir-ayarinda-344848501/detay/

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

Hocam sağda solda bass gitar çalan varmı boss gt 10 varda satılık :D

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço