Yeni Sitemi Açtım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

Daha önce sanatr.com diye sitem vardı (blog) sitemi kapatmıştım domain elden gitti bende yeni site açmaya karar verdi eski sitemdeki içerikleri yeni siteme geçirdim eski sitemden farkı müzikle ilgili sırf akademik makale paylaşmıyacağım müzikle ilgili onediodaki içerikler gibi içeriklerde paylaşacağım ayrıca youtube kanalı açtım orda piyano eğitim videoları armoni eğitim videoları yayınlayıp sitemde notalarda paylaşacağım şuan en büyük eksik logo pek logo yapmayı beceremem grafik tasarım okuyan arkadaşım yapacak yakın zamanda. 

site :www.notaver.com 

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Uveys
    Uveys's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hayırlı olsun hocam.  konular güzel

fakat tasarımı biraz sade olmuş daha cafcaflı kımıl kımıl birşeyler yapılabilir gibi :) 

Sadelik demek güzellik demektir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _DevLop_
    _DevLop_'s avatar
    Erkek

Hayırlı olsun, inş başarılı olursun

‘A’ Developer is a good starter and a good finisher as well
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

@_DevLop_ hocam teşekkür ederim .

@Uveys hocam hiç tasarıma karşı yeteneğim yok . konulara gelirsek genelde hepsi ders notalarımdan derleme yabancı kaynakalrıda kullanıyorum (yurt dışında eğitimlere gittiğim sıra aldıklarım kitaplar) ayrıca tasarımı felix thems den satın aldım 50 tlye hoşuma gitti ilerleyen zamanlarda tutarsa ayrı bi gelirle özel olarak yaptırmayı planlıyorum zaten tutarsa kafamda daha geniş projeler var yazılımcı tutup değişik şeyler yaptırıcam ancak 1 sene kadar içerik ekleyeceğim sürekli

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Uveys
    Uveys's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    arkinfes bunu yazdı

@_DevLop_ hocam teşekkür ederim .

@Uveys hocam hiç tasarıma karşı yeteneğim yok . konulara gelirsek genelde hepsi ders notalarımdan derleme yabancı kaynakalrıda kullanıyorum (yurt dışında eğitimlere gittiğim sıra aldıklarım kitaplar) ayrıca tasarımı felix thems den satın aldım 50 tlye hoşuma gitti ilerleyen zamanlarda tutarsa ayrı bi gelirle özel olarak yaptırmayı planlıyorum zaten tutarsa kafamda daha geniş projeler var yazılımcı tutup değişik şeyler yaptırıcam ancak 1 sene kadar içerik ekleyeceğim sürekli

inşallah beklediğin gibi olur. fakat sitenin tutması için reklam şart. biliyorsun kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez. biraz kesenin ağzını açman lazım

Sadelik demek güzellik demektir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Daha düzgün olabilirdi hocam. Daha güzel temalar 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    Martech bunu yazdı

Daha düzgün olabilirdi hocam. Daha güzel temalar 

hocam sade olsun istedim onedio nasıl sade ondan öyle istedim ama başka resposive tema önerileriniz varsa link alabilirim . nedense bu tema benim çok hoşuma gitti :)

Toplam Hit: 1060 Toplam Mesaj: 7
müzik site blog yeni sitem