folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Yeni Ssk Düzenlemesi İle İlgili Sorunum Var

Yeni Ssk Düzenlemesi İle İlgili Sorunum Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek
    Speedyy bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    Speedyy bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    Speedyy bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı

Hacı tanıdık birine bi kaç günlük sigorta yaptır o zamanda git doktora muayene ol ilacını al sanırım böyle bi çözüm olabilir

Abi ilaç tek seferlik değil :/ En düşük 8 ay kullandım ilk sefer 9 ay ikinci sefer 8 ay kullanım 
    Yanında 5 tane krem 2 kutu ilaç bunları geçen yıllarda aldığımda ssk dahilinde 150'yi buluyordu 
    Geçici değil de en azından 8-9 ay idare edecek bir çözüm bulsam makul olacak tanıdık birinden sigorta 
    vs derken aylık 500 olur heralde :) Ölemeye razıyım o zaman o kadarım yok :) ssk'sız ilaçlar ne tutar muayene 
    Ve her ay kan tahlili de mecburu karaciğere yüklendiğinden elin mahkum :/

Okula kaydın falan yok mu ? Açık öğretim vs varsa eğer hiç boşluk bırakmadığına dair öğrenci belgesi mezuniyet belgesi götürmen gerekiyor SGK ya ordan borcunu siliyorlar gerçi geçen ay bütün gss borçlarını sıfırlamadılar mı ya

Açık Öğretim Lisesi'nde okuyorum abi, Hiç aksatmam yok, Ama mezun belgesi alamam Lise'deyim ve sanırım tecil için götürdüğüm gib öğrenci belgesi götürebilirm Ekc-2 belgesi gibi bir şey olması gerek 
    Ama hiç açık öğretimle ssk işlerine dokunan görmedim yarar sağlar mı ki, Ssk borçları sıfırlanmıştı sonra hesaplama içinmiş, Tekrar gss borçu çıktı eskisinden az şekilde 

Öğrenci belgesi al bürodan götür siliceklerdir

Eğer öyleseyse alayım abi teşekkür ederim 

Öylesi şöyle borçlu olduğun dönem öğrenci olduğun döneme denk geliyorsa silinir ve 25 yaş altı olman gerekiyor.

Kendine İyi Bak ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Hocam kafandakinin çözümü yok ki , kafaya takıp bu hesaplamaları dahada coşturuyorsun onu stresle artan birşey. Şu an 100 tanede ilaç kullansan 10bin tl de harcasan  4 ay sonra geri gelecek

ona iyi gelen 2 şey var deniz suyu ( deniz suyundaki bakteriler ve tuz ) + ketoral ( konazol ) tipi şampuanlar kullanacaksın her banyoda duşta o kadar

hafiflemesi söz konusu. Tamamen geçmesi değil

Kurtlar tasma takmaz....
Toplam Hit: 1469 Toplam Mesaj: 13
ssk