folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Yeni Telefon İlk Sarj Ve Cakma Arac Sarj Aletleri?

Yeni Telefon İlk Sarj Ve Cakma Arac Sarj Aletleri?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Illegal_Character
    Illegal_Character's avatar
    Erkek
    beyler dun lg g2 aldım ilk şarjına taktım her kafadan dolma bi ses cıkıyo yok 12 saat yok 9 saat yok dolsn cıkar devam et vs. Bu konuda bilgisi olanlar bi aydınlatırsa ii olur. 3310 ları şarj edioduk 12 saat gelişmedimi bu teknoloji? 2. Olarak tırcıyız malum araç şarjı kullanıcam çakma araç şarjları işimi görürmü illa orj. Mi bulmak lazm ? Konuyu eski telden açıyorum baya kasıyo şuan beni şarj- sarz arası gdip geliorm yanlışsa kusura bakmayn

Kibarlığım affedilmez bir küfürdür belki. Sen anla onu ! Kimse anlamadan ya sustum, ya suçtum. İki türlüde bana ziyandi. Ne insanlar anlayabildi derinliğimi, ne ben anlayabildim onlarin sığlığını. O yüzden hep sustum ve sustukça suç oldum. Ama hic işlenmedim...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yeni çıkan telefonlarda batarya dolunca otomatik olarak elektrik akımını keser hocam. Sen istersen bir hafta şarjta tut. Batarya ilk zamanlar az gidebilir fakat doldur boşalt yaptıkça kendine gelir. O 8 saat şarj et olayı 12 sene önce bataryası arka kapağı olan Nokia 5110'da vs vardı. Şarj aletine gelecek olursak. Düşük amperli ise yavaş şarj ettiğinden bataryayı yorar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Hocam 3.cü LG G2 cihazımı kullanıyorum ...

Millete aldırma , kiseyi de sallama ... Bu Amk Akıllı Telefonları neredeyse bızden daha akıllı olacak yakında :D
    Buna bağlı olarak batarya , stabilite , pil durumları vss de öyle ...

Mustafa nın dedıgı gıbı 1 hafta da şarja taksan makina alacagını alıp elektrıgı kesecektır ...

Benim bildigim , ki şimdiye kadar 100 den fazla cihaz kullandım ...

SIFIR CİHAZ ALDIYSAN (Bana Göre) :

Cihazı ilk bataryası sonuna kadar bitene kadar kullan , tam bitince şarjını çıkar ...

Bir kaç gün bu şekilde bataryayı full doldur , boşalt yap ...

Ben böyle kullanıyorum , hiçbir sorunda yasamıyorum , yaşanacagını da sanmıyorum batarya gayet güzel , memnunum ...

+ Aldıgın cihaz LG G2 , Bugune kadar batarya performansından en MEMN;UN kaldıgım alet ...

ama yıne de kafanda sorular varsa şu linke bak ...

ama baktıkca kafanda yine Sorular , Sorular , Sorular :D

http://www.maxicep.com/forum/konu/bilgi-cep-telefonlarinda-batarya-nasil-kullanilmali.602624/

İmza YOK !!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

%8 %10 un altina dusurmeden kullan telefonu. En uzun omurlu pil icin. Yanliz istedigini yap belli bir omru olucak sonucta bataryalar oluyor

Toplam Hit: 973 Toplam Mesaj: 4