folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Yepyeni Mahsul Aynı Fiyat - Nutelleya Gönderilen Giresun Fındığı-V3

Yepyeni Mahsul Aynı Fiyat - Nutelleya Gönderilen Giresun Fındığı-V3

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

Geçen sene 1kg kavulmuş fındık için 23TL kargo parası ödemiştim.

:)

Bazı arkadaşların kargo şirketleri ile özel anlaşmaları vardı. Daha az ödüyorlardı sanırım. Onlara kodsuz kargoluyordum. Sizi de böyle not alıp yanlışlıkla kodsuz yollamıştım.

Ayrıca,

Kargo sorunu sonrası Fındık ücretini iade etmeyi defalarca teklif etmiştim ancak kabul etmediniz. Hala daha geçerlidir Kaan hocam. IBAN yollarsanız kargo ve fındık ücretini iade edeyim hemen şimdi.

Yok hocam gerek yok. 

Fındık iyiydi ama 1kg+100gram hediye findik + kargo 83liraya gelmişti. Böyle olunca pahali oluyor. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

Bazı arkadaşların kargo şirketleri ile özel anlaşmaları vardı. Daha az ödüyorlardı sanırım. Onlara kodsuz kargoluyordum. Sizi de böyle not alıp yanlışlıkla kodsuz yollamıştım.

Ayrıca,

Kargo sorunu sonrası Fındık ücretini iade etmeyi defalarca teklif etmiştim ancak kabul etmediniz. Hala daha geçerlidir Kaan hocam. IBAN yollarsanız kargo ve fındık ücretini iade edeyim hemen şimdi.

Yok hocam gerek yok. 

Fındık iyiydi ama 1kg+100gram hediye findik + kargo 83liraya gelmişti. Böyle olunca pahali oluyor. 

Beğenmene gerçekten çok sevindim Kaan hocan. 

Kargoyu kampanyasız yollamak benim hatamdı. Bunu telafi etmek için ücreti ödememi malesef kabul etmiyorsunuz bu nedenle bir kilo fındığı aynı adrese hediye yolluyor olacağım

Mutlu günler, iyi çalışmalar.

zeybekustasi tarafından 17/Ağu/19 12:42 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

Ayrıca,

Yok hocam gerek yok. 

Beğenmene gerçekten çok sevindim Kaan hocan. 

Kargoyu kampanyasız yollamak benim hatamdı. Bunu telafi etmek için ücreti ödememi malesef kabul etmiyorsunuz bu nedenle bir kilo fındığı aynı adrese hediye yolluyor olacağım

Mutlu günler, iyi çalışmalar.

Teşekkür ederim hocam, lütfen yollama :)

İhtiyaç duyduğumda parasıyla almayı yeğlerim. 

Teşekkür ederim tekrardan.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    melihcaliskan
    melihcaliskan's avatar
    Erkek

Selam hocam başladın mı satışa? 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Merhabalar arkadaşlar,

Bugün sabahın 5 inden beri çalışarak bütün fındıkları çotanaklarından ayırdık. Şu saat (23.00) de ancak eve girebildim. Sabahki görüntüyü aşağıda paylaşıyorum.

Çotanak fındık şuanda mevcut değil(Ayıkladığımız için) Ancak 3/4 gün içinde temin edilecek(Toplanacak başka bir bahçe daha var)

Sonuç olarak fındık harmana indi aktif olarak ailem gönderim sağlayacak. Şuan fındık çiğ olduğu için(Güneşte kurumadığı için) bir hafta boyunca kg fiyatlarında indirimler yapılacaktır.

Fındıkları tek tek seçip en iyi fındıkları göndermek için elimizden geleni yapacağız. 

Bilgilerinize sunarım. PM lerinizi bekliyor olacağım.

zeybekustasi tarafından 25/Ağu/19 23:12 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
Toplam Hit: 2042 Toplam Mesaj: 16
fındık