folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Yetiştirilmek Üzere Sistem Ağ Ve Güvenlik Uzmanı

Yetiştirilmek Üzere Sistem Ağ Ve Güvenlik Uzmanı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BEDB1N
    BEDB1N's avatar
    Erkek

GENEL NİTELİKLER

·        Sistem&Network ve Siber Güvenlik alanında %100 devlet burslu, hafta içi 5 gün bilgisayarlı sınıflarda bilişim sektöründeki ihtiyaçlara yönelik uygulamalı eğitim verilecekir.
    ·        Tüm öğrencilere eğitim süresi boyunca aylık 400-450 TL eğitim desteği,
    ·        Eğitimin ilk gününden itibaren SGK tarafından genel sağlık sigortasının yatırılması,
    ·        Uluslararası sertifika sınavına ücretsiz katılım hakkı,
    ·        Programı başarıyla tamamlayan tüm öğrencilere bilişim alanında istihdam olmalarına yönelik kariyer danışmanlığı, işe yönlendirme ve kariyer koçluğu hizmeti
    ·        Mesleki yeterlilik sertifikası

İŞ TANIMI

·        Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak
    ·        Diğer lisans veya önlisans bölümlerinden mezun olanlarda minimum 1 yıl bilişim alanında deneyimine sahip olmak
    ·        En az teknik dökümanları takip edebilecek seviyede İngilizce bilmek
    ·        29 yaşını aşmamış olmak
    ·        Sistem&Network ve Siber Güvenlik alanında kariyer yapmayı hedeflemek

Başvurular

Eğitim hakkında ek bilgi ve sorularınız olursa konu altına yazabilirsiniz. ayrıca başvuru yapanlarsa olursa mülakatlarda yardımcı olabilirim. 

Not: 2015'de bu eğitimi aldım cebimden 0 tl çıktı üstüne çok şey öğrendik ve şuan MCSE: Server ınfrastructure ve Mcse: Cloud platform and infrastructure sertifikalarına sahibim. Şuan Office365 alanında ilerlemelere başladım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    BEDB1N bunu yazdı

GENEL NİTELİKLER

·        Sistem&Network ve Siber Güvenlik alanında %100 devlet burslu, hafta içi 5 gün bilgisayarlı sınıflarda bilişim sektöründeki ihtiyaçlara yönelik uygulamalı eğitim verilecekir.
    ·        Tüm öğrencilere eğitim süresi boyunca aylık 400-450 TL eğitim desteği,
    ·        Eğitimin ilk gününden itibaren SGK tarafından genel sağlık sigortasının yatırılması,
    ·        Uluslararası sertifika sınavına ücretsiz katılım hakkı,
    ·        Programı başarıyla tamamlayan tüm öğrencilere bilişim alanında istihdam olmalarına yönelik kariyer danışmanlığı, işe yönlendirme ve kariyer koçluğu hizmeti
    ·        Mesleki yeterlilik sertifikası

İŞ TANIMI

·        Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak
    ·        Diğer lisans veya önlisans bölümlerinden mezun olanlarda minimum 1 yıl bilişim alanında deneyimine sahip olmak
    ·        En az teknik dökümanları takip edebilecek seviyede İngilizce bilmek
    ·        29 yaşını aşmamış olmak
    ·        Sistem&Network ve Siber Güvenlik alanında kariyer yapmayı hedeflemek

Başvurular

Eğitim hakkında ek bilgi ve sorularınız olursa konu altına yazabilirsiniz. ayrıca başvuru yapanlarsa olursa mülakatlarda yardımcı olabilirim. 

Not: 2015'de bu eğitimi aldım cebimden 0 tl çıktı üstüne çok şey öğrendik ve şuan MCSE: Server ınfrastructure ve Mcse: Cloud platform and infrastructure sertifikalarına sahibim. Şuan Office365 alanında ilerlemelere başladım.

muhasdhasdashd :D neyse kolay gelsin Ne sertifikasıymış bu ? OSCP ? Uluslararası sertifika ama ney ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Yanlış anlamadım Sam işkur karşılıyor bu kursu . 

Haberiniz olsun her vatandaşın 1 ücretsiz kurs hakkı vardı . 

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafa_unax
    mustafa_unax's avatar
    Erkek

Eğitim hangi il ve ilçede? Birde hangi kurs düzenliyor bunu. İşkur destekli vs. bilgim var o konularda ama isim merak ettim.

Yer uygunsa bi yakınımı yönlendiricem.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BEDB1N
    BEDB1N's avatar
    Erkek
    0x656e bunu yazdı
    muhasdhasdashd :D neyse kolay gelsin Ne sertifikasıymış bu ? OSCP ? Uluslararası sertifika ama ney ?

Komik olan nedir onu anlayamadım. ? Microsoft sistem sertifikası hocam. MCP'den başlıyor sonrası sana kalmış.

samaccc bunu yazdı

Yanlış anlamadım Sam işkur karşılıyor bu kursu . 

Haberiniz olsun her vatandaşın 1 ücretsiz kurs hakkı vardı . 

Doğrudur hocam işkur karşılıyor tüm eğitim masraflarını.

1'den fazla diyebiliyorum. Hatta genel de kurslar 6 aylık dönemde olduğu için her dönem 1 kursa gidebiliyorsun.

mustafa_unax bunu yazdı

Eğitim hangi il ve ilçede? Birde hangi kurs düzenliyor bunu. İşkur destekli vs. bilgim var o konularda ama isim merak ettim.

Yer uygunsa bi yakınımı yönlendiricem.

İstanbul olacak eğitim.  Beşiktaş, Bakırköy ve Kadıköy'de bilge adam şubeleri var ancak hangi şubelerde eğitim olacak onun bilgisini öğrenip döneyim hocam.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kumandis
    kumandis's avatar
    Erkek

Gün içerisinde eğitim saatleri belli mi hocam ?

ÖB
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BEDB1N
    BEDB1N's avatar
    Erkek
    kumandis bunu yazdı

Gün içerisinde eğitim saatleri belli mi hocam ?

Şuan belli değilmiş hocam. Eğitim Yeri: Bakırköy

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

kursa katılabilmek için işsiz mi olmak gerekli?

memurlar katılabiliyor mu?

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BEDB1N
    BEDB1N's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Çalışmıyor olmak gerek hocam. zaten kursun amacıda bu alanda eğitim görmüş ama bulamamış kişilerin sahibi olmasına yönelik.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saposcol
    saposcol's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yıllar önce gittiğim wissen akademie kursunu anımsattı. alman iştiraklı olduğu için tamamlanması dahilinde uluslar arası geçerli ortak bi sertifika veriyorlar kursiyerlere.

işkur destekli olduğu içinde günlük 20 lira civarında para veriyorlardı. Buda aylık 400 eder.

Hakedeni hayatıma sokarım, haketmeyenin hayatına sokarım..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    BEDB1N bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Çalışmıyor olmak gerek hocam. zaten kursun amacıda bu alanda eğitim görmüş ama bulamamış kişilerin sahibi olmasına yönelik.

hocam şu an ki işimden hiç memnun değilim de açıkçası o yüzden :)

istifa edip katılabiliyor muyuz?

daha önce çalışmış olmamız seçilip seçilmeme konusunda negatif bi etken olur mu?

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 2340 Toplam Mesaj: 11
sistem güvenlik işkur uzmanı bilge adam destek güvenlik