Yıllar Sonrasına Mesaj

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo
    Nikoteen bunu yazdı
    wh0 bunu yazdı
    ajan1111 bunu yazdı

sa. arkadaşlar bugün malum 11 kasım, bilgisayarın sağ alttaki tarih saat yazan kutucukta 11.11.2020 yazıyorya, 11.11.2526 tarihine özel bir mesaj gönderemem mi? atıyorum; o zamanlar hala daha google baba iş görür heralde (: bugünü bana özel kaydettirebilir miyim? (: çünkü; 11.11.2526 tarihi tersten okuyunca "2526" yı telefondaki yazılışından okuyunca "ajan1111" oluyor (((: bugün "ajan1111" günü deyip ufaktan bilgilerde verebilir. çok mu uçtum :D

yada bugüne özel ne yapabilirim?

bu kuş kafalı beyin fukarası benim pembe teskere konuma salak saçma bişey yazmıştı..

o zamanlar pek vaktim olmadigi icin kendisinin konularini incelememistim..

ama şimdi gördük foruma kendisinin ne kadar faydali konular actigini.

Bence de yazdıkları, anlayışa karşı şeylerdi de hayırdır amk ya sana bu sitede millete rahat rahat hakaret etme yetkisini kim veriyor? Sen mi ALIYORSUN ?

pardon? karı koca ya da sevgili misiniz?

wh0 tarafından 16/Kas/20 11:59 tarihinde düzenlenmiştir

🏴‍☠️Hi'dan gelen varır Who'ya, Hi'da onun adıdır Who'da...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    wh0 bunu yazdı
    ajan1111 bunu yazdı

sa. arkadaşlar bugün malum 11 kasım, bilgisayarın sağ alttaki tarih saat yazan kutucukta 11.11.2020 yazıyorya, 11.11.2526 tarihine özel bir mesaj gönderemem mi? atıyorum; o zamanlar hala daha google baba iş görür heralde (: bugünü bana özel kaydettirebilir miyim? (: çünkü; 11.11.2526 tarihi tersten okuyunca "2526" yı telefondaki yazılışından okuyunca "ajan1111" oluyor (((: bugün "ajan1111" günü deyip ufaktan bilgilerde verebilir. çok mu uçtum :D

yada bugüne özel ne yapabilirim?

bu kuş kafalı beyin fukarası benim pembe teskere konuma salak saçma bişey yazmıştı..

o zamanlar pek vaktim olmadigi icin kendisinin konularini incelememistim..

ama şimdi gördük foruma kendisinin ne kadar faydali konular actigini.

intikam duygusu çok sevdiğim duygudur

kul beyinli bu adam senin pembe teskere konusuna saçma salak birşey mi yazmış  yani

pembe teskere 27 cm özele gönder profilime yarak gönder

bu taglara sahip olan konuya mı?

GO1qU.png (1323×304)

açık söyleyim senin konunun adamın yorumundan daha saçma salak

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 3368 Toplam Mesaj: 23
yıllar sonrasına mesaj