Yine Şehit

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi
    Şırnak'ın Güçlükonak ilçesinde karayoluna terör örgütü PKK üyelerince döşenen uzaktan kumandalı patlayıcının patlatılması sonucu 1 yarbay ile 1 binbaşı ve 1 er şehit oldu.  Akçay Tugay Komutanlığı'na bağlı askeri konvoyun Güçlükonak ilçesine hareketi sırasında, karayolunun 10. kilometresinde terör örgütü PKK üyelerince yola döşenen uzaktan kumandalı patlayıcı infilak ettirildi.Patlamada, askeri araçta bulunan 1 yarbay, 1 binbaşı ile 1 erin şehit olduğu, 4 askerin de yaralandığı bildirildi.

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviBere
    MaviBere's avatar
    Erkek
    verildi şeker.sabrımız taşıyor!!!birileri konuşuyor birileri şehit oluyor.

hız emniyettir...!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi

www. haber7.com da haber üzerine yapılmış bir yorum

musta aydın tarafından 09 Haziran 2007 22:23 tarihinde
    BOP eşbaşkanı ne iş yapar?
    Oğlu çürük raporu alan,ama askerlik yan gelip yatma yeri değil diyen BOP eşbaşaknına haber verin,onun tabiri 3 kelle(!) daha var.

BOP= Büyük Ortadogu Projesi

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

simel üye burda birilerini suçlamak yerine Allahtan rahmet dileyelim şehitlerimize acımız büyük hiç yakışmıyor böyle yaparak onları sevindiriyorsunuz birbirimize kenetlenmek birlik olmak varken neden bu tavır alınır pkk nın istediği bu biz güçlü olmalıyız ve gücümüzü onlara göstermeliyiz dua edelim askerlerimiz için

tayyip yeter ağzıma küfürleri aldım skcem askerlerim ölüyor lan tayyip dedik skkafalılık yapmaya devam etmesin artık çıkar şu yasayı her gün ölüyor yetmedimi ne bk yürek tiksinmye başladım artık müslüman insanın yüreği bu kadar katı olamaz samimiyetine inanmamaya başladım 20 yaşında bi can gidiyor can parçası vatan evladı yeterrrrrrrrrrrrrrrrrr

ayrıca bıktım bu tür haberlerden duymak istemiyorum artık 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    souvereign
    souvereign's avatar
    Erkek
    bugünkü cenaze töreninde bi büyükanıt paşaya bakın bi de abdullah güle biri ağlıyo biri ise bu kadar kalabalık niye toplanmış acaba diye etrafa bakınıyo yoğun eleştiri almasına rağmen. Ağlayan kişi tabi ki de genelkurmay başkanımız.

..Liderlik güç kullanmak değildir, başkalarını güçlü kılmaktır..
Toplam Hit: 1039 Toplam Mesaj: 5