YKS 2019 Açıklandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

İşletme okuyan birine çap için ne önerirsiniz , seçenekler endüstri makine mimarlık (amaç yurtdışı )

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek

14.800 oldum itü elektrik mi ytü elohab mı yazsam kararsızım 

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

Arkadaşlar ben şimdi bu sınavlarin ikisininde girmedim para pic oldu haram olsun zaten YÖK e 2 yıllık tercih hakkı hala devam ediyor mu yaş olmuş 34 bir uzaktan eğitim myö yapayım canım sıkılıyor. 

Dipnot sınava gitmeme sebebim her ikisinde öğünün sabahına etkinlik (konser) koymaları sebebi ile gidemedim gece 3 eve gel sabah kalk kim gidecek dedim uyku tatlı geldi. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek
    frekaze bunu yazdı

Arkadaşlar ben şimdi bu sınavlarin ikisininde girmedim para pic oldu haram olsun zaten YÖK e 2 yıllık tercih hakkı hala devam ediyor mu yaş olmuş 34 bir uzaktan eğitim myö yapayım canım sıkılıyor. 

Dipnot sınava gitmeme sebebim her ikisinde öğünün sabahına etkinlik (konser) koymaları sebebi ile gidemedim gece 3 eve gel sabah kalk kim gidecek dedim uyku tatlı geldi. 

geçen seneden tyt puanın varsa bu senede kullanabiliyorsun diye biliyorum hocam

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek
    Khan23 bunu yazdı
    frekaze bunu yazdı

geçen seneden tyt puanın varsa bu senede kullanabiliyorsun diye biliyorum hocam

Tercih zamanı deneyelim bakalım olmadı ikinci üniversite olayı vardı onlara bakayım bilgi için sağol 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    Tayga bunu yazdı

Benim kardes 53 binde odtu fizik diyor ne dersiniz bununla ilgili

Edit:Fizikle ilgili hicbir fikrim yok o açidan soruyorum.Nedir ne degildir

Odtu fizik iyidir odtunun temel bilimlerinin en kalitelilerindendir benim arkadaslarin cogu akademik devam ediyor istersen pm at gorustureyim

Sinava giren herkese gecmis olsun

izzmarit tarafından 21/Tem/19 11:24 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.