folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yns Mağazacılık Güvenilir Mi ?

Yns Mağazacılık Güvenilir Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

GM discovery araştırırken denk geldim bunlara 16 gb sıfır, telpa garantili, 575TL.

ne iş la derken, teslimat süresi 10 iş günü olduğunu öğrendim, dh'de ve burada da konusu açılmış.

dh'da da yazdım, burda da yazayım, uyanık olalım.

beyler bu olay genelde uzun sürece dayalı planlı dolandırıcılık çıkar benden uyarması. ve sona kalan donakalır :) nasıl mı? 

ucuz ürün, uzun teslimat süresi verirsiniz. 
    atıyorum ilk 1000 ürünü teslim eder, güzel feedback toplarsınız, güven artıp günlük satış adediniz vurgun yapmaya değecek kıvama gelince, kargolamayı kesersiniz. 

teslimat süreciniz 10 iş günü olunca, kargolamayı kesmenize rağmen hergün yüksek adetli ödeme ve sipariş almaya devam edersiniz. 

müşteri temsilciniz her gelen telefona cevap verir, geçmişin de güveniyle o 10 iş gününü, yoğunluk var göndereceğiz diye diye 1 ay 2 ay artık ne kadar giderse uzatırsınız. 
    bu arada da ödemeler ve siparişler akmaya devam eder, teslimat zaten yok. 

gecikmeleriniz önceden inşa ettiğiniz güveni komple yıkınca, piyasada yeni dolandırıcı kimliğiniz alenen ifşa olunca ise, toz olursunuz. 

zamanında bir arkadaşım böyle bir firmadan s3 aldı, ürünü teslim aldı, çok da memnun. 2 ay sonra aynı firmayı telefon alacak başka bir arkadaşımıza önerdi "şurdan al lan fiyat süper, adamlar biraz gecikmeli ama sorunsuz teslimat yapıyor" dedi. sipariş sonrası aradan 6 ay geçti ikinci arkadaşımızın telefon ortada yok, ama para gitti. 

bayiliğini yapanlar ille şebekenin içindedir demiyorum, firmaya güvenip telefon satın alan gibi, o da firmaya güvenip bayiliğini almış biri, ref id'si ile komisyon alıyor. 

ürününüz size teslim edilmezse ne diyecek yani? "şey, işte ıımm, ben de şaşırdım, ulaşamıyorum onlara" 

şahsi mantığım, madem hem garantili hem bu fiyata hem de resmi olarak mal getirebiliyorsun, son kullanıcının derdini tasasını niye çekiyorsun arkadaş? niye 20 gün bekletiyorsun, niye perakende satış için bu kadar kasıyorsun, müşteri hizmetleri vs uğraşıyorsun. getir binlerce ver toptan. kimseyle uğraşma. 

bayiler için de diyorum ki, aynı gün kargo ile alıp 50TL fazladan verecek dünya adam var, kendi ref id'n ile düzenli olarak al 10ar 10ar, hem komisyonundan kazan, hem üründen kazan, hem anında teslimat yap. neden olmuyor acaba? bu bayilerin hiçbirinin cebinde yok mu 5-10 bin TL'si?

varsa "yok la o işin mantığı şudur, dürüst adamdır bunlar" diyecek olan, beri gelsin.

muaythaist tarafından 13/Mar/14 15:11 tarihinde düzenlenmiştir

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Adamlar piyasayı dolandırmış.Donanımhaber'de millet dava falan açalım diyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

Aha louklar siteyi de kapatiyo baksana birde yazmisar telefonlarimiza ulasamiyor iseniz yogunluktan dolayidir sizde mail atin  bunu yiyen varmidir.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    muaythaist bunu yazdı

GM discovery araştırırken denk geldim bunlara 16 gb sıfır, telpa garantili, 575TL.

ne iş la derken, teslimat süresi 10 iş günü olduğunu öğrendim, dh'de ve burada da konusu açılmış.

dh'da da yazdım, burda da yazayım, uyanık olalım.

beyler bu olay genelde uzun sürece dayalı planlı dolandırıcılık çıkar benden uyarması. ve sona kalan donakalır :) nasıl mı? 

ucuz ürün, uzun teslimat süresi verirsiniz. 
    atıyorum ilk 1000 ürünü teslim eder, güzel feedback toplarsınız, güven artıp günlük satış adediniz vurgun yapmaya değecek kıvama gelince, kargolamayı kesersiniz. 

teslimat süreciniz 10 iş günü olunca, kargolamayı kesmenize rağmen hergün yüksek adetli ödeme ve sipariş almaya devam edersiniz. 

müşteri temsilciniz her gelen telefona cevap verir, geçmişin de güveniyle o 10 iş gününü, yoğunluk var göndereceğiz diye diye 1 ay 2 ay artık ne kadar giderse uzatırsınız. 
    bu arada da ödemeler ve siparişler akmaya devam eder, teslimat zaten yok. 

gecikmeleriniz önceden inşa ettiğiniz güveni komple yıkınca, piyasada yeni dolandırıcı kimliğiniz alenen ifşa olunca ise, toz olursunuz. 

zamanında bir arkadaşım böyle bir firmadan s3 aldı, ürünü teslim aldı, çok da memnun. 2 ay sonra aynı firmayı telefon alacak başka bir arkadaşımıza önerdi "şurdan al lan fiyat süper, adamlar biraz gecikmeli ama sorunsuz teslimat yapıyor" dedi. sipariş sonrası aradan 6 ay geçti ikinci arkadaşımızın telefon ortada yok, ama para gitti. 

bayiliğini yapanlar ille şebekenin içindedir demiyorum, firmaya güvenip telefon satın alan gibi, o da firmaya güvenip bayiliğini almış biri, ref id'si ile komisyon alıyor. 

ürününüz size teslim edilmezse ne diyecek yani? "şey, işte ıımm, ben de şaşırdım, ulaşamıyorum onlara" 

şahsi mantığım, madem hem garantili hem bu fiyata hem de resmi olarak mal getirebiliyorsun, son kullanıcının derdini tasasını niye çekiyorsun arkadaş? niye 20 gün bekletiyorsun, niye perakende satış için bu kadar kasıyorsun, müşteri hizmetleri vs uğraşıyorsun. getir binlerce ver toptan. kimseyle uğraşma. 

bayiler için de diyorum ki, aynı gün kargo ile alıp 50TL fazladan verecek dünya adam var, kendi ref id'n ile düzenli olarak al 10ar 10ar, hem komisyonundan kazan, hem üründen kazan, hem anında teslimat yap. neden olmuyor acaba? bu bayilerin hiçbirinin cebinde yok mu 5-10 bin TL'si?

varsa "yok la o işin mantığı şudur, dürüst adamdır bunlar" diyecek olan, beri gelsin.

Güzel anlatım, 10 numara 5 yıldız :)

Aynen öyle firmalar türüyor maalesef günümüz Türkiye'sinde. Piyango vurursa üzülmek yok :P

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

ucuzdur vardır illeti pahalıdır vardır hikmeti

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

Not Found

The requested document was not found on this server.

Web Server at @domain_name@

seni 4 kere döverim yarın 🤙
Toplam Hit: 7328 Toplam Mesaj: 17