Yok Böyle El İlanı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukavim_
    Mukavim_'s avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

Adam hem emmeye hem gömmeye geliyo lan :D

bu arda müritler eğer herkes bana 50şer Tl göndermezse, şu an elimde olan patatesi kesip yicem.

Hesap no: xnxx

ahahah taktik güzel de burası Tbt be hocam, bırak patatesi kendini kesip yesen sos tavsiye eden mürid bile çıkar :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    xzxz bunu yazdı
    THT2005 bunu yazdı

emin olun o hesaba para gönderen bir sürü salak vardır.

Geçmişte  karnım aç param yok. para bulamaz isem bu sevimli tavşanı kesip yiyeceğim diye nette hesap numarasını paylaşıp   kendi reklamanı yapan adam milletten  binlerde euro para kaldırmadımı.

ama süper fikir , millet yavru kediyle, köpekle ,  yaralı hayvanla bozmuş kafayı 

kendi kardeşim bile yaralı bilmem ne yavrusu için oturup ağladım diyor 

Ahh @XzXz Hocam Alemsin Yeminlen... :)

Kendi Kardeşini Bu Yaptığından Dolayı Kabile Dışına Almamışındır Umarım... Bir Tür Afarozda Denebilir... Nitekim Ailede Bile Fikirleri Sana Taban Tabana Zıt Çıkabiliyomuş... 

Hocam Şakası Bir Yanada Kötü Bir duruma Uğramış Bir Hayvan İçin Ağlamak, Yada Zor durumdaki Bir İnsan İçin Ağlamak Erdemli Bir Davranıştır... Kendi Kişisel Eğilimim Durumu Aynen Böyle Kabulleniyor... Kardeşine Bolca Selam Ediyorum.. Yanaklarından Öpüyorum.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    palakan229
    palakan229's avatar
    Erkek

Ucuzmuş harbiden. Telefon numarasını alalım...

Sevgi, insanın şeyleri en olmadıkları gibi gördüğü durumdur. / -Nietzsche
Toplam Hit: 3047 Toplam Mesaj: 24