Yolda Bulunan Çanta (Acil)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thanatos
    Thanatos's avatar
    Erkek

Merhabalar biraz önce eve girerken yolda bir kadın çantası buldum. İçinde bir miktar kadar para, kredi kartı, kimlik vs özel eşyaları var. 1973 doğumlu bir teyze eşinin ve kendi bilgileri filan mevcut. Kendisine facebooktan yazdım biraz önce fakat numarasına ulaşabilecek birisi var mıdır acaba varsa pm atarsa sevinirim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marad10a
    marad10a's avatar
    Erkek

geyik?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Thanatos bunu yazdı

Merhabalar biraz önce eve girerken yolda bir kadın çantası buldum. İçinde bir miktar kadar para, kredi kartı, kimlik vs özel eşyaları var. 1973 doğumlu bir teyze eşinin ve kendi bilgileri filan mevcut. Kendisine facebooktan yazdım biraz önce fakat numarasına ulaşabilecek birisi var mıdır acaba varsa pm atarsa sevinirim.

1973 lü olan Teyze mi oluyor :)

Oha ulen. Karakola götür cantayi

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thanatos
    Thanatos's avatar
    Erkek

Yok geyik değildi valla hallettik çantadan hastane karti çıktı hastaneyi aradım dedim böyle böyle numarası varsa polise haberin bana ulasabilirler bu numaradan zaten onlar da karakoldaymis o ara hallettik direk

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thanatos
    Thanatos's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı
    Thanatos bunu yazdı

1973 lü olan Teyze mi oluyor :)

Oha ulen. Karakola götür cantayi

Yas 21 benim o yüzden teyze diyorum teyzem yaşındalar :)

Toplam Hit: 777 Toplam Mesaj: 5
çanta para kimlik