Yöneticiler Bir Soru ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TncY
    TncY's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar sitede reklam yapılabiliyormu host domain satışı felan yapabilirmiyim...?

MEVZU-U VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR ! SaBRıM SeLaMeTiMSe iNTiKaMıM FeLaKeTiMDiR ! <br>
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

tahribat.com programlar bolumune acarsan yasak, is guc bolumune acabilirsin

ama b.kunu cikartmadan yaparsan serbest

birde yeni uyesin o yuzden satis yaparken id biraz onemli, 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

O işler tehlikeli işler hiç girme bence :)

Muridler en hasssas olduğumuz konudur, seni tanımadan bilmeden, tahribat aracılığı ile birini dolandırıp dolandırmayacağını bilmediğimizden dolayı, bu tarz bir hareket yeni üyeliklerde hoş karşılanmaz...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TncY
    TncY's avatar
    Erkek
    eyw sağolasın aradım aradım aceleyle burayı buldum soru sormak için ney bilgi için tşk kolay gelsin ..

MEVZU-U VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR ! SaBRıM SeLaMeTiMSe iNTiKaMıM FeLaKeTiMDiR ! <br>
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TncY
    TncY's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------

Muridler en hasssas olduğumuz konudur, seni tanımadan bilmeden, tahribat aracılığı ile birini dolandırıp dolandırmayacağını bilmediğimizden dolayı, bu tarz bir hareket yeni üyeliklerde hoş karşılanmaz...

tahribat üzerinden değilde ben kendi sitemi açıcam host domain işi ile ilgili daha açmadım yani burdayım tahribatı sevdim sorum dedim yinede zaman alıcaktır bu fikrim tşkler...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    TncY bunu yazdı:
    renegadealien bunu yazdı:

tahribat üzerinden değilde ben kendi sitemi açıcam host domain işi ile ilgili daha açmadım yani burdayım tahribatı sevdim sorum dedim yinede zaman alıcaktır bu fikrim tşkler...
    Biraz zaman geçmesi lazım hatta bayaa zaman geçmesi lazım abi milletin güvenmesi fln için:) bu arada antebin neresinden hemşo?

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
Toplam Hit: 2394 Toplam Mesaj: 6