folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Yorumları Bot Mu Atıyor?

Yorumları Bot Mu Atıyor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerot
    kerot's avatar
    Erkek

Merhaba demin bir olaya denk geldim ve sanırım haklıyım. Dün de böyle bir bot görmüştüm sanırım benzer bir sistem.

http://www.hepsiburada.com/tanex-240-gr-a4-fotograf-kagidi-20-ad-p-OFISTAN100620

15.06-2015 ve 09.04.2014 tarihli yorumlara bakın mesela, bunu bir insan yazarbilir mi ya. Hanzo gelsin, dağdan insin daha iyi cümle kurar.

-İşin garip yanı Türkiye'nin en büyük alışveriş sitesinde dönüyor bu olaylar. Nasıl büyük olunuyor anlamış olduk :)

-Trol de olabilirler aslında ama sanmıyorum pek.

kerot tarafından 16/Tem/15 19:40 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Tüm yorumlarda imla kurallarına çok özen gösterilmişse ben şüpheleniyorum.

GusFring tarafından 16/Tem/15 19:54 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aloryan
    Aloryan's avatar
    Erkek

adam uyarmış bak :D

Ama dedigim gibi printerin fişinin prize takili olmasi lazim. Yoksa bastiramiyorsunuz.

Her zaman derim = Bilmemek Ayıp deil Ögrenmemek Ayıp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Botsa Türkçe karakterleri öğretmemişler :)

Bu arada yeni tasarımı hiç beğenmedim son zamanlarda kocaman butonlu, görselli tasarımlar moda oldu bunları kim moda yaptıysa onun ben ..... Sanki hepimiz 70 yaşına gelmişiz gözlerimiz görmüyor kocaman kocaman yazılar butonlar. Sayfaları kaydırmaktan fare tekerleklerini bozacağız. Sadece sitelerde değil programlarda da benzer tasarımlar görüyorum bazen. Aynı anda daha çok şey görmek daha mantıklı bence.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı

Botsa Türkçe karakterleri öğretmemişler :)

Bu arada yeni tasarımı hiç beğenmedim son zamanlarda kocaman butonlu, görselli tasarımlar moda oldu bunları kim moda yaptıysa onun ben ..... Sanki hepimiz 70 yaşına gelmişiz gözlerimiz görmüyor kocaman kocaman yazılar butonlar. Sayfaları kaydırmaktan fare tekerleklerini bozacağız. Sadece sitelerde değil programlarda da benzer tasarımlar görüyorum bazen. Aynı anda daha çok şey görmek daha mantıklı bence.

Google Material Dizayn sağolsun

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerot
    kerot's avatar
    Erkek

Bahsettiğim bot şuydu.

-Aslında bütün yorumları inceleyip sözlüklerde başlıklar açılabilir. Büyük de ses getirir ama neyse şimdi :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    kerot bunu yazdı

Bahsettiğim bot şuydu.

-Aslında bütün yorumları inceleyip sözlüklerde başlıklar açılabilir. Büyük de ses getirir ama neyse şimdi :)

Eski bisi hocam baslik ve icerikte gecen bazi kelimelere gore otomatik yorum atiyor en son sisteminde twitleri atiyordu mevcut taglara gore ancak normal sitelerde olumsuz etki bile yapabilir cunku bir cok kisi aliyor ve ayni yorumlar geziyor sitede.

2 sene once almistim bundan da nerede simdi dosyalari Allah bilir arasam da bulamam.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zasox
    zasox's avatar
    Erkek
    Aloryan bunu yazdı

adam uyarmış bak :D

Ama dedigim gibi printerin fişinin prize takili olmasi lazim. Yoksa bastiramiyorsunuz.

adam yalnız bişeyi unutmuş

evinizde elektirik hattı varsa calısır printer yoksa g*t ünüze sokmanız lazım prızı

dese gulerdım sahsen :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

Aptallığın boyutunu hafife almamak gerekir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek

yorum başlıklarından insanın bilinç altına saldıran bir reklam stratejisi halbuki yasak bu.

Mevzu derin | Papikolas Planet
Toplam Hit: 1361 Toplam Mesaj: 10
yorum botu