folder Tahribat.com Forumları
linefolder Grafik - Animasyon - Flash - 3D Modelleme
linefolder Youtube Banner Arka Plan Fotosu Tasarlayabilecek Mürid Var Mı ?

Youtube Banner Arka Plan Fotosu Tasarlayabilecek Mürid Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BenSen
    BenSen's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Syn Forumdaşlar ne yaptıysan bir türlü tasarlayamadım dengeyi ayarlayamadım hayrına banner arka plan fotosu

tasarlayabilecek müridler pm den yazabilir mi kanal açıcam banner  eksik sadece.

Ne güzel demiş ”Dünyayı anlamak yetmez, onu değiştirmek gerekir.” (Karl Marx)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

nasıl bir şey istediğini de yazsaydın ya

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BenSen
    BenSen's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam kanalın adı ANALİZ HOCAM olucak

Bannerde ANALİZ HOCAM yazsa arkaplan fotosuda Teknoloji ile ilgili bir resim olsa güzel olur

ama siz kafanıza görede tasarlayabilirsiniz Bannerin ortasında ANALİZ HOCAM yazarsa güzel olur

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BenSen
    BenSen's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

YouTube kanalı içerik olarak Yazılım ve Teknoloji hakkında içerik üreticem

örneğin web site açık tarama - Ddos konulu - korsan yazılım tespit - uygulama crackleme

Siber güvenlik içerikli videolar üretip kanalda paylaşıcam tutucağını düşünüyorum

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek
    BenSen bunu yazdı

örneğin web site açık tarama - Ddos konulu - korsan yazılım tespit - uygulama crackleme

Siber güvenlik içerikli videolar üretip kanalda paylaşıcam tutucağını düşünüyorum

bu hack-crack gibi şeyler yeni nesilin dikkatini çeker kanal büyüyene kadar bu yola yakın yürümek iyi olur kolay gelsin açınca link atarsın bizde 2-3 izlenme kasarız :D

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BenSen
    BenSen's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Khan23 bunu yazdı
    BenSen bunu yazdı

bu hack-crack gibi şeyler yeni nesilin dikkatini çeker kanal büyüyene kadar bu yola yakın yürümek iyi olur kolay gelsin açınca link atarsın bizde 2-3 izlenme kasarız :D

teşekkür ederim hocam tutucağını düşünüyorum fakat bi kaç basit şey eksik banner eksik onuda ayarlarsam bi kaçtane videom hazır hemen atıcam

Toplam Hit: 997 Toplam Mesaj: 6
photoshop youtube youtube banner istek