folder Tahribat.com Forumları
linefolder Google / Yandex / Bing ve Servisleri
linefolder Youtube Fon Müzik Telif Sıkıntısı

Youtube Fon Müzik Telif Sıkıntısı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavi5
    mavi5's avatar
    Erkek

Herkese merhaba :)

Arkadaşlar youtube işi düşünüyorum ve araştırma yaparak başladım neye dikkat edeyim nasıl yapayım derken videolara yüklenen fon müzikleri hakkında biraz araştırma yaptım. Biliyorsunuzki fon müziği video için olmazsa olmazlardan. Telif sıkıntısı yapmayacak müzikler ararken sıkıntılı yorumlara denk geldim. Youtube'nin kendi ses kitaplığından bile indirilen telifsiz müziklere youtube'nin telif sıkıntısı yptığını yazmışlar çoğu yerde. Soundcloud tarzı free telifsiz sitelerden indirilen fon müzikleride telif yiyebiliyomuş.

Tahribatta bu işle uğraşıp tecrübeli hocalarım illaki vardır. Telifsiz müzik sıkıntısını nasıl aşabiliriz Yardımlarınızı bekliyorum. :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

https://www.pretzel.rocks/ 

Çok sıkılıyom
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Telif gelirsede başka muzik ile değiştirirsin sonradan, sadece fon sesi olacaksa

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Şu an ben de YouTube işi arefesindeyim. Ekleyeceğim yabancı müziklerin hepsinde mi telif olacak ? Bu işte anlamadığım tek nokta bu müzik olayını nasıl halledeceğim kısmı. 

edit : ayrıca müziklerden kesinti bile eklesem yine mi telif yiyeceğim ? Bilen biri detaylı özetlese süper olacak. 

KotomineKirei tarafından 17/Eyl/20 09:42 tarihinde düzenlenmiştir

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

İsteğinize göre telifi size ait olan fon müziği yapabilirim tbt içi özel fiyat. Ilgilenenler pm atabilir.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

Şu an ben de YouTube işi arefesindeyim. Ekleyeceğim yabancı müziklerin hepsinde mi telif olacak ? Bu işte anlamadığım tek nokta bu müzik olayını nasıl halledeceğim kısmı. 

edit : ayrıca müziklerden kesinti bile eklesem yine mi telif yiyeceğim ? Bilen biri detaylı özetlese süper olacak. 

Kesintidede yersin, öneri youtube sound library

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Davos
    Davos's avatar
    Erkek

arkadaşlar youtube da bir eğitim kanalında paylaşılan videoları pc ye çekiyorum boş zamanımda izlemek için
    Kanal sahibi instagram da paylaşım yapmış videolar da telif var Yotube videoları indiren arkadaşların ip adreslerini bize iletiyor onaylarsak işlem başlatır youtube falan yazmış doğru mu böyle bir hizmeti varmı

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

Youtube no copyraith(?)sound yazıyorsun o şarkıların hepsi telifsiz kanala basıyorsun tertemiz

No way out
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    Davos bunu yazdı

arkadaşlar youtube da bir eğitim kanalında paylaşılan videoları pc ye çekiyorum boş zamanımda izlemek için
    Kanal sahibi instagram da paylaşım yapmış videolar da telif var Yotube videoları indiren arkadaşların ip adreslerini bize iletiyor onaylarsak işlem başlatır youtube falan yazmış doğru mu böyle bir hizmeti varmı

NASA da Jüpiter halkalarına camii inşaa ediyor.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    end bunu yazdı
    Davos bunu yazdı

NASA da Jüpiter halkalarına camii inşaa ediyor.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
Toplam Hit: 1259 Toplam Mesaj: 10
youtube youtube telif