folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Youtube Sorunu Acil Yardım

Youtube Sorunu Acil Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    th317
    th317's avatar
    Erkek

arkadaşlar dns ler ayarlı hatta youtube jacker 5 yüklü ama genede siteye giremiyorum. ne yapmam lazım acil yardım lütfen. şimdiden teşekkürler.

Duyuyor musun yeğen??? Suyun sesini duyuyor musun?? Yapamam diyordun. Gücün yetmez sanıyordun... Anlarlar, yaptırmazlar, bir daha yenerler diye korkuyordun. İmkansız diyordun... Ama suyun sesini duyor musun yeğen?? Deniz sonunda yarıldı; bize sadece içinden yürümek kaldı......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

farklı tarayıcıdan dene bi

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

hocam web browser geçmişini temizle. yerel ağ bağlantısını devre dışı bırak tekrar aktifleştir. yeni yaptıysan dnsleri bazen kabul etmiyor

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuzZz
    BuzZz's avatar
    Erkek

İndirigandi

İndirdiğiniz dosyayı rardan cıkarın C:\WINDOWS\system32\drivers\etc klasorunun icine atın..

her tırtılın göz yaşında bir kelebeğin mutluluğu saklanır..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

youtube jacker ı kaldır. Yine olmazsa Hosts dosyasından Youtube ip lerini sil :)

dün aynı sorun bende vardı Firex demişti girebildim :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

BuzZz bunu yazdı:
    -----------------------------

İndirigandi

İndirdiğiniz dosyayı rardan cıkarın C:\WINDOWS\system32\drivers\etc klasorunun icine atın..

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

http://nasilyapilir0.blogspot.com/2010/04/yasakli-sitelere-nasil-girilir-youtube.html

arbeit macht frei
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

buraqgo bunu yazdı:

http://nasilyapilir0.blogspot.com/2010/04/yasakli-sitelere-nasil-girilir-youtube.html

gps anteni nasıl yapılır

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

buraqgo bunu yazdı:

gps anteni nasıl yapılır

Toplam Hit: 1265 Toplam Mesaj: 9