Youtube Trick

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Reddit de denk geldi: Ben denedim oldu ya da bana reklam denk gelmiyor bilemedim atayım siz de deneyin olursa ekime olmassa olmaz.

Yapılışı: .com sonuna sbir adet nokta ekliyorsunuz. 

Reklamlı:

https://www.youtube.com/watch?v=ek30sEgYnVg

Reklamsız: 

https://www.youtube .com./watch?v=ek30sEgYnVg

dcpromo tarafından 11/Haz/20 09:57 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

Eyw hocam ama bu sitede oturum açmamakta fayda var. 

Edit: En iyisi ad block kullanmak. Zaten reklamsız izlemek istiyorsun veya best olan opera.

banneduser tarafından 11/Haz/20 10:11 tarihinde düzenlenmiştir

ride or die..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Https
    Https's avatar
    Erkek

Bilgisayarda ublock ve adblock for youtube 

telefonda ise youtube vanced kullanıyorum. Artık veriler gidiyorsada gitsin zaten hiç bir yerde kendi mail adresimi kullanmıyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Youtube'da reklam mı var?

-

Bu iş nasıl oluyor? Domain mi değişiyor??

-

Kendi sitemde denedim, css'deki fontlar yüklenmedi. Sanırım chrome'un js ve css'ler içinden çekilen diğer dosyaları yönetmesiyle alakalı bir durum.

NoktaliVirgul tarafından 11/Haz/20 11:06 tarihinde düzenlenmiştir

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Adblock ilk çıktığından beri reklam engelleme eklentisi kullanırım. Sonradan Adblock bozdu Ublock, Adguard vs öyle gitti. 

Ben reklamlara en çok flash reklamlar yüzünden gıcık kapmıştım. Yıllar öncesinin donanımı zaten düşüktü birde flash reklamlara işlemci kullanımı tavan yapıyor fan helikopter pervanesi misali dönüyordu. Laptoptan öyle bir fan sesi geliyordu ki uzaktan duyan odadan Boeing yolcu uçağı kalkıyor sanar.

Telefonda YouTube Vanced kullanıyorum. Ayrıca Android 9 ve üstünde işletim sisteminin kendisini DNS değiştirme özelliği var. Oraya dns.adguard.com yazdım mis gibi. DNS Adguard sunucularından çalışıyor. Uygulama içi reklamlarda yok.

Zaten internete tonla para veriyoruz birde sikik reklamlarla vakit kaybetmeye niyetim yok. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ublock kullanıyorum reklam cıkmıyor. telde brave browser.

Toplam Hit: 1420 Toplam Mesaj: 6
google youtube reklam youtube önü ads engelleme ads alan adı arkası nokta