folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Youtube Ve Ekran Kartı Problemi

Youtube Ve Ekran Kartı Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek

Dostlar... Ekran kartım yandı sanırım ya da benzeri bir şey.... Bilgisayarı bir açtım, ekran parlaklığı kendi kendine değişiyor.  Youtube'sa aşağıdaki şekilde açılıyor. Nedir çözümü nedir telafisi? Not: Sadece Youtube chrome'da böyle. İe explorer'da açılıyor. Kafayı yemek üzereyim bir el atın lütfen. 

SweeneyTodd tarafından 17/Oca/16 02:49 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ekrandaki şekilleri niye koydun? Windows saati doğru mu? 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Ekran kartı yansaydi,  monitöre görüntü gelmezdi. 

Ama ekran kardi yanmış olabilir, bu konuda bilgim yok. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

aynısı bendede oldu sorun youtube'da için raaaaad ossun :))

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Eski bir laptopun bana verdiği acınası bir internet deneyimi yüzünden böyle fıttırıcı şeylerle çok uğraşmıştım 

Şuan sorun hakkın da net bir kesin kanım yok ama hocam tarayıcı farkında düzelme görmüşsün chrome ayarlardan java etkin mi bakabilirsin 

Ssl sertifikası yüzünden bir alt resimki yazıları düz görmeyi yaşamıştım, saat ve tarih sorunu da yapmıştı 

Chrome tamamen temiz kaldırma ile silinip revo ile kaldırıp tekrar sıfırdan kurulmuştu zamanında öyle de olabilir 

Chrome://plungis'ten adobe flash player ayarı yapabilirsin şu linkte ayrıntı yazıyor hocam ; https://support.google.com/chrome/answer/6213033?hl=tr

Net sorun odaklı çözümler değil elbet öyle aklıma geldi çıkarsa bir şeyler fikir verebilir diye kısa sürede çözüm bulunur umarım 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cann
    cann's avatar
    Erkek

ekran parlaklığı için bir şey diyemem ama youtubede bende de dünden beri benzer sorun vardı. dns ten sanırım. telekomun dns sine döndüm düzledi şimdilik.

cann tarafından 17/Oca/16 01:38 tarihinde düzenlenmiştir

Yazana zahmet vermeyen yazı okuyana lezzet vermez...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek

Hocalar ad-block vardı kaldırdım düzeldi şu an 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Youtube'a reklam engelleme eklentisi olmadan girmek prezervatif takmamak gibi. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 1556 Toplam Mesaj: 8
youtube youtube ekran parlaklık