folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Youtube'da Bir Videoda Para Kazanma Sorunu

Youtube'da Bir Videoda Para Kazanma Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

bu ara youtubeda adsense kasıyorum neyse bu arada bi kanalımda seksi lezbiyen falan diye bi video yükledim de dün baktım 36 bin falan izlenmişti vay be derken bugün kontrol ettim 42 bin olmuş görüntülenme :D para kazanmaya açık gözüküyo ama içerikten dolayı reklam gözükmüyo sanırım.bu videodan farklı yollarla para kazanabilir miyim sizce?mesela adult sitesi olanlar için falan video altına link eklemek geldi aklıma

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

adsenseyi +18 e hic bulastirma patlar hesabin, elde ettigin edecegin 3 kurustanda olursun

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı

adsenseyi +18 e hic bulastirma patlar hesabin, elde ettigin edecegin 3 kurustanda olursun

adam haklı beyler dağılın :W

adsense : +18 warez crack ıvır zıvır gümler

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

youtubeda ara sıra videoları izlemeden önce başında reklam çıkıyor o adseneyle mi ilgili bilmiyorum?

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek
    mRBerkay bunu yazdı

youtubeda ara sıra videoları izlemeden önce başında reklam çıkıyor o adseneyle mi ilgili bilmiyorum?

evet hocam youtube adsense diye bi sektör bilene var başında çıkan reklam video altındaki reklam para kazandırıyor.tahribatta bununla ilgili bilgilendirici bi konu açmak lazım bi ara.

bu arada adsense hesabım duruyo sadece youtube hesabını banladı 85k görüntülenmeye ulaşmıştı en son :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek

hocam video 50 bin yada 100 bin kişi tarafından izlendi diyelim kazancı ne oluyor ?

onun bir listesi falan varmı işte şukadar video izleyen olursa şukadar para kazanırsın gibisinden sayfa varsa paylaşırmısın

bu arada video beğenileri falan kazanç sağlıyor mu ?

KNOWLEDGE IS POWER!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flassy
    flassy's avatar
    Erkek

Videonun kendine ait olması lazım, yani videoda sen gözükeceksin öyle klip ya da film paylaşmakla olmuyor ve düzenli yapman lazım bu işi.galiba 20 bin izlenme üstüne her 1000 izlenmede 7 dolar veriyordu

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek
    OCEANUS bunu yazdı

hocam video 50 bin yada 100 bin kişi tarafından izlendi diyelim kazancı ne oluyor ?

onun bir listesi falan varmı işte şukadar video izleyen olursa şukadar para kazanırsın gibisinden sayfa varsa paylaşırmısın

bu arada video beğenileri falan kazanç sağlıyor mu ?

adsense'in diğer tür reklamlarında olduğu gibi tbm (tık başı maliyet)e göre reklama tıklandıkça kazanılıyor.izlenim başı kazanmak için özellikle partnerlik networkleriyle çalışılıyor diye biliyorum.bgbm (bin gösterim başı maliyet) durumu da var tabi

flassy bunu yazdı

Videonun kendine ait olması lazım, yani videoda sen gözükeceksin öyle klip ya da film paylaşmakla olmuyor ve düzenli yapman lazım bu işi.galiba 20 bin izlenme üstüne her 1000 izlenmede 7 dolar veriyordu

hayır hocam kendine ait olmasına gerek yok günlük 1000 video yükleyenler var bunun için bot veya vdsler kullanılıyor.

slanger tarafından 16/Ağu/13 13:26 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    flassy bunu yazdı

senin dediğin ayrı olay hocam.

adsense geliri elde ediliyor şu an yutupda ve epey bi uğraşan var bu işle.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    flassy bunu yazdı

adsense geliri elde ediliyor şu an yutupda ve epey bi uğraşan var bu  işle.

aynen hocam r10da da fena halde ebook yazıp satıyolar bu konu ile alakalı

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    piradomim bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı
    flassy bunu yazdı

adsense geliri elde ediliyor şu an yutupda ve epey bi uğraşan var bu  işle.

aynen hocam r10da da fena halde ebook yazıp satıyolar bu konu ile alakalı

ebooklarda bi bok yok hocam. tembel olan tüm konulara bakamayan araştırmayan adam için genel bilgileri toparlayıp süsleyip veriyorlar :F

kimse kilit noktalara değinmiyor bile. ama uğraşılırsa iyi para var.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 2341 Toplam Mesaj: 11