folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Youtube'da Pause Yapınca Yüklemeye Devam Etmiyor?

Youtube'da Pause Yapınca Yüklemeye Devam Etmiyor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

bir kaç haftadır dikkatimi çekiyor, bir video  oynatıyorum. o sırada pause yapıp baska sekmelerde  işlerime devam ediyorum , uzuuunca bi süre geçmesine rağmen yükleme yapmıyor. bunu nasıl değiştirebilirim? her halukarda yükleme yapsın istiyorum

Mod: Konuları doğru kategorilere açmaya özen gösterelim.

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Html5'e geçiş yaptıklarından beridir cache oluşturmuyor diye biliyorum. Yani yeni birşey değil 2-3 yıldan fazla oldu youtube duraklattığın yerde kalıyor daha fazla yükleme yapmıyor. Yalnış hatırlamıyorsam serverlara aşırı yük bindirdiğinden böyle bir çözüm bulduklarını söylemişlerdi. Günlük kullanıcı sayısını ve tekil tıklamayı düşünürsek serverdan devamlı sana veri göndermektense sadece istek geldiğinde veri göndermesi mantıklı gibi.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

sorunu bilmiyorum ama  eskiden bende bir müzik açıyordum mobilde. başka sekmede birşey okuyordum müzik çalıyordu.

şimdi diğer sayfaya geçince tık kayboluyor. araştırdım. yeni ücretli birşey çıkarmışlar burada konusu açılmıştı

ücret verince o özellikleri kazanıyorsun. tabi bu telefondan yapınca öyle .

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
Toplam Hit: 882 Toplam Mesaj: 3
youtube youtube video pause