folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Youtube"Deki Müziği Nereden İndirebilirim ?

Youtube"Deki Müziği Nereden İndirebilirim ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Focal
    Focal's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Youtudeki videodaki soyleyenin v.s her seyi yaziyor ama googledada aratdım bir türlü bulamadim elinde olupda varsa paylasirsa cok sevinirim şimdiden teşekkürler...

http://www.ktunnel.com/index.php/1010110A/1a27d415332c65b80ed311429b32f057305ebf95c8571cc659a94a2a88a6411566a79ad25a4596a2465b8242c833635de6c352b6b11f833718424

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek

zaten izledğin video temporary internet files ' e kaydoluyor onuda total video converter gibi bi proyla videosundan ayır..

mozilla kullanıyosan sunu kur o halleder ama videoyu alır işte ne izlediysen - dinlediysen alır.

https://addons.mozilla.org/tr/firefox/addon/3006

(:
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    operayı bırak firefoxa geç onda videodownloader gibi eklentiler bolca var

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek
    vixy.net

http://yigitdemirag.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hoca anlamadığım yotube'u neden direk kullanmıyonda vtunnel ktunnel vs. proksy sitelerle acıyon hani direk girsen işini( free youtube to mp3 converter )adlı proglamla kolaylıkla görebilirsin

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Focal
    Focal's avatar
    Erkek
    sorry_13 nasıl yani normal bir sekilde baglanamiyorumki ktunnel sayesinde tek girebiliyorum baska yoludamı var :S
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Focal bunu yazdı:
    -----------------------------
    sorry_13 nasıl yani normal bir sekilde baglanamiyorumki ktunnel sayesinde tek girebiliyorum baska yoludamı var :S

hoca benim bildigime göre youtube yasağı kalktı cünkü antisansür denen programı kullanıyordum onunla direk giriyodum yanlıslıkla programı sıldım sonra sıldıgımı unutup direk youtube.com die yazdım bi baktım acılıyo o gundur bugundur gırıyom direk bide internette bikaç haber vardı youtube yasağı kalktı die bi denesene  

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spacheata
    Spacheata's avatar
    Erkek
    kerim bunu yazdı:

zaten izledğin video temporary internet files ' e kaydoluyor onuda total video converter gibi bi proyla videosundan ayır..

mozilla kullanıyosan sunu kur o halleder ama videoyu alır işte ne izlediysen - dinlediysen alır.

https://addons.mozilla.org/tr/firefox/addon/3006

bende youtubekaydet.com dan v.b sitelrden indirip flv yi mp3 çviriyom.

kerim bu dediğin tube8 de fln çalışır mı? 

Ayrıca çok şekersin :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Focal
    Focal's avatar
    Erkek
    sorry_13 bunu yazdı:

Focal bunu yazdı:

hoca benim bildigime göre youtube yasağı kalktı cünkü antisansür denen programı kullanıyordum onunla direk giriyodum yanlıslıkla programı sıldım sonra sıldıgımı unutup direk youtube.com die yazdım bi baktım acılıyo o gundur bugundur gırıyom direk bide internette bikaç haber vardı youtube yasağı kalktı die bi denesene  

yok valla hocam her türlü denedim giremedim sadece ktunnel gibi sitelerden girebiliyorum.. Su müzigi bulabilsem bu kadar kasmam hocam :S
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hacı bekle ben halledeyım ulpoad edrım buraya editlerim ya anlamadıgım bu youtube' a  ben nasıl proksysiz vtunnel siz giriyom yoksa benim pc erdimi :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    wwww.mediaconverter.org   buraya gir. youtube video linkini koy.. mp3 cevir..neye cevirmek istiyorsan cevir..
Toplam Hit: 2192 Toplam Mesaj: 11