folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Youtube'tan Para Kazanmak Artık Zorlaştı

Youtube'tan Para Kazanmak Artık Zorlaştı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı
    Ekerci bunu yazdı

enes batur kimdir diye bakim dedim videosunu izlerken poppy den bahsettiğini gördüm

poppy'i açtım.. hayatımda gördüğüm en malca şeydi. yani o kadar gereksiz birşey ki, şu küçük çocukların renkleri öğreniyoruz videoları bile daha iyi kaldı yanında.gelelim olaya, kızın videoları 1m izleniyor... Sonra bu kadar salakça şeyden nasıl para kazanıyor bu millet diyorum ve işime geri dönüyorum :(

Poppy deki muhabbet farklı . ben yakalayamadım tam olarak ama farklı bir muhabbet dönüyor orda.

Şifreli birşeyler olabilir satanizm vs vs gibi. Veya siyasal birşeyler olabilir. Bilmiyorum ama onu da yakında patlatırlar gibime geliyor. Çok ilginç videoları var saçma değil hocam :/

Sürekli beyne sübliminal mesaj gönderiyormuş videolarında böyle duymuştum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    motka bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı
    Ekerci bunu yazdı

enes batur kimdir diye bakim dedim videosunu izlerken poppy den bahsettiğini gördüm

poppy'i açtım.. hayatımda gördüğüm en malca şeydi. yani o kadar gereksiz birşey ki, şu küçük çocukların renkleri öğreniyoruz videoları bile daha iyi kaldı yanında.gelelim olaya, kızın videoları 1m izleniyor... Sonra bu kadar salakça şeyden nasıl para kazanıyor bu millet diyorum ve işime geri dönüyorum :(

Poppy deki muhabbet farklı . ben yakalayamadım tam olarak ama farklı bir muhabbet dönüyor orda.

Şifreli birşeyler olabilir satanizm vs vs gibi. Veya siyasal birşeyler olabilir. Bilmiyorum ama onu da yakında patlatırlar gibime geliyor. Çok ilginç videoları var saçma değil hocam :/

Sürekli beyne sübliminal mesaj gönderiyormuş videolarında böyle duymuştum.

Hocam TBT olarak siz etmeyin bari yahu...
    Olur mu hiç öyle şey??

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Poppy nin videolarında hiçbir şey yok. Ne Satanizm ne Illuminati ne masonluk falan böyle fantastik şeylerin hiçbiri yok.

Ne var biliyor musunuz?

Kafası çalışan bir yapımcı var. Diğer içerik üretenlere göre emek vermeden bir video hazırlıyor 10 saniyelik milyonlarca izleniyor.

Millette totusunu koyduğu yerden osura osura izlediği bir videodan Illuminati 'yi çökertmeye çalışıyor. ://////

Gerçekten takdire şayan. İnsanda kafa varsa para kazanmak cidden çok kolay.

Illuminati muhabbetlerinden ben nasıl fayadalanabilirim acaba?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı

Poppy nin videolarında hiçbir şey yok. Ne Satanizm ne Illuminati ne masonluk falan böyle fantastik şeylerin hiçbiri yok.

Ne var biliyor musunuz?

Kafası çalışan bir yapımcı var. Diğer içerik üretenlere göre emek vermeden bir video hazırlıyor 10 saniyelik milyonlarca izleniyor.

Millette totusunu koyduğu yerden osura osura izlediği bir videodan Illuminati 'yi çökertmeye çalışıyor. ://////

Gerçekten takdire şayan. İnsanda kafa varsa para kazanmak cidden çok kolay.

Illuminati muhabbetlerinden ben nasıl fayadalanabilirim acaba?

Bir popy videosu linki koyar misin?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

@Pikacu;

Buyur hocam;

https://www.youtube.com/watch?v=gV-xkkaQXAQ

Şurada da bazı bilgiler veriyor

https://www.youtube.com/watch?v=_8XSVlDkhPQ

SkynetX tarafından 17/Haz/17 11:11 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

İllimunati veya subliminal mesaj veriyor demedim ben ama ilginç birde bunu izleyenlerin arasında çok fazla Türk var. Sadece ilginç dedim x mesajı veriyor demedim. Ama kimse bu kadar saçma bir video ile bu kadar kitle yakalayamaz. Satanizm ile ilgili veya siyasal birşeyler olabilir diyorum. 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
Toplam Hit: 5994 Toplam Mesaj: 47
youtube youtube